SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Jótett helyébe könyvet várj, benne a saját neveddel!

Családinet [cikkei] - 2020-02-12
 [X]
A közösségimédia-felületeken barangolva mindennap legalább fél tucat fontos ügy jön szembe.
Most mutatunk egy olyat, ahol nemcsak a jó cselekedet nyújtotta melegséget érzed majd szíved környékén, de egy mesekönyvvel is gazdagabb leszel. Nem is akármilyennel!

A 2014 óta működő Könyvmecénás programban értékteremtő könyvek megjelenését támogathatod, idén elsőként a Móra Kiadónál megjelenő, Amikor a kukák világgá mentek című kortárs meseválogatást.

Az óvodásoknak, kisiskolásoknak szóló könyvben 24 kortárs író és 13 illusztrátor munkáin keresztül ismerkedhettek a környezetvédelem és környezettudatosság ügyével. Mesés, nem didaktikus szövegek, vagány illusztrációk, közös meséléshez, de akár önálló olvasáshoz is kiváló kötet született.

A mecénás szó ne riasszon el, ahhoz, hogy te is könyvmecénás lehess, elegendő a könyv fogyasztói árát befizetned, így áprilisban elsők között kapod kézbe a kötetet, melyben a neved is szerepel majd a könyvet támogató mecénások névsorában.

A mecénásság átruházható, így ha szeretnéd, a tied helyett gyermeked neve is megjelenhet a listán!

Benne vagy?  

http://konyvmecenas.hu/

LEGOLVASOTTABB

A petesejt titkos választása: nem a leggyorsabb spermium nyer

A fogantatásról él az a kép a köztudatban, hogy olyan, mint egy verseny, ahol a leggyorsabb spermium ér célba, miközben a petesejt passzívan várja a győztest. A Stockholmi Egyetem kutatásai azonban azt mutatják, hogy a valóság ennél jóval összetettebb és érdekesebb. Lehet, hogy mindig a nő dönt?

Meghalt a kisfiuk, miután az autósülésben aludt el. Fontos figyelmeztetés minden szülőnek

"Azt hittük, jót teszünk vele, ha hagyjuk tovább aludni az autósülésben - három nappal később a gépekről kapcsolták le a 11 hónapos kisfiunkat. Egy szinte mindennapos szülői rutin miatt halt meg, amiről alig valaki tudja, milyen veszélyes." (Képünk illusztráció)

Ezt mondta a rendőrség Egressy Mátyás eltűnésével kapcsolatban

Még most is nagy erőkkel keresik Egressy Mátyást, azt a 18 éves fiút, aki január 17-én éjjel egy 5. kerületi szórakozóhelyről indult el, de nem érkezett haza a 11. kerületi otthonába.

Jó hír jött a tavaszi szünetről: hosszabb pihenő vár a diákokra a 2025/2026-os tanévben

Hivatalossá vált a 2025/2026-os tanév rendje, és a naptár több ponton is kedvező meglepetést tartogat. A tavaszi szünet a megszokottnál hosszabb lesz, az érettségi időpontjai is ismertté váltak, így diákok, szülők és pedagógusok egyaránt előre tervezhetnek a sűrűbb hónapok előtt.

Sosem látott járvány tombol Magyarországon - veszélyben vannak a kisgyerekek

Egyelőre az influenzajárvány felfelé ívelő szakaszában tartunk, így még hetekbe telhet, mire lecseng. Ráadásul az idei járvány több szempontból is szokatlan, például mert főként a fiatalabb korosztályt érinti.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja