SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORBABA-MAMA HÍRLEVELEKFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Interjú Tömör Elisabeth-tel, az Érintés és karma című könyv szerzőjével - mert az érintés az egyetlen nyelv, amit mindenki megért - Nyereményjáték!

Tömör Elisabeth [cikkei] - 2016-06-15
Létezik egy terápia, amihez nem kellenek szavak, mely az érintésen keresztül hat, melyet orvosok és pszichológusok is támogatnak.
Interjú Tömör Elisabeth-tel, az Érintés és karma című könyv szerzőjével - mert az érintés az egyetlen nyelv, amit mindenki megért - Nyereményjáték!

A MET-tel (Muscle Effect Terapy) saját tempódban juthatsz el a megoldáshoz, megszabadulhatsz saját poklaidtól, mellékhatásoktól mentesen véglegesen meggyógyulhatsz. Bobby MacLauglin, a terápia kidolgozója a kanadai születésű, magyar írónőre, Tömör Elisabeth-re hagyta tudását, akinek küldetése, hogy minél több embernek segítsen a MET által. Tavaly év végén jelent meg Elisabeth Érintés és karma című könyve, mely a MET-ről és több mint 20 éves terápiás munkájának tapasztalatairól, az embereket foglalkoztató problémákról és azok okairól, majd megoldásukról szól.
 

Emlékszel az első MET terápiádra, amit Te kaptál? Hogyan érezted magad?

Határozottan emlékszem. Nagyon fura érzés volt. Nem értettem, hogy mi történik velem, bennem. Persze kellemes és ellazító is volt egyben, de a legnagyobb élmény talán az volt benne, hogy egységbe kerültem a testemmel, saját magammal. A kezelés után egyet tudtam biztosan, hogy én ezt az állapotot meg akarom tartani.
 

Meg tudnád fogalmazni pár mondatban, hogy mi is az a MET, és hogyan hat?

A MET (Muscle Effect Therapy) nem más, mint az érintésen keresztül ható nonverbális terápia, mely pontos és könnyű érintés útján hat, a test fizikai feszültségének megváltozását eredményezi. A finom érintés tudatosítja az izomfeszültséget, és felszínre hozhatja az itt raktározott érzelmeket, emlékeket. A tudat számára így elérhető lesz az adott panasszal kapcsolatos információ, melynek megértésével az kioldódik, megoldódik. Az izmokban kötött feszültségek oldása teszi lehetővé azokat a különleges gyógyulásokat, amiknek köszönhetően a MET mára elismert gyógymóddá vált, mely számos problémára nyújt természetes, mellékhatásoktól mentes végleges megoldást.
 

Mi számodra a legfantasztikusabb a MET-ben?

A MET szellemisége, mely mindig is rímelt arra, amit én a gyógyulásról gondoltam és gondolok ma is. A MET-tel nem kell megváltoznom, vagy másképp gondolkodnom, a MET megengedi, hogy az legyek, aki valójában vagyok. Saját ritmusomban alakul át az életem általa, és ehhez nekem nem kell valamit görcsösen megtennem, pozitívan gondolkodnom, mert a dolgok egyszerűen csak megtörténnek. A MET sorvezetőt ad a belső érzéseim megfogalmazásához.
 

Mit üzensz azoknak, akik bizonytalanok, hogy a MET működhet-e?

Az az ember, aki igazán gyógyulni akar, vagy változtatni szeretne az életén, az ad egy esélyt a MET-nek. A bizonytalanok, a halkan pusmogók, a szkeptikusok, akik ki sem próbálják, nem igazán akarnak meggyógyulni, vagy változtatni. Mondok egy példát, hogy értető legyen. Ha szeretnék egy jó túrós tésztát enni egy ismeretlen étteremben, rendelnem kell egyet. Maga a rendelés nem garancia arra, hogy pont a nagymamám ízvilága fog visszaköszönni. Ám az, aki csak kifogásokat keres, és bizonytalan, mert a Józsi szerint finom a túrós tészta, de a szomszéd szerint pocsék, az sajnos éhes marad…
 

Az Érintés és karma című könyved már a második kiadást éli meg. Mit jelent ez számodra?

Hatalmas öröm, hogy ilyen sok emberhez eljut a MET. Megható a sok levél és visszajelzés a gyógyulásokról, felismerésekről. Hálás vagyok, hogy mindez bekövetkezett. A könyvem önálló életre kelt, és boldog vagyok, hogy az áramlás részévé váltam. 
 

NYEREMÉNYJÁTÉK!

Az élet minden területén, testünk beszél a lelkünkhöz, amit a szellemünkkel nem mindig fogunk fel. Elakadt a kommunikáció, mely betegségekhez vezet. Tömör Elisabeth MET terapeuta több évtizednyi, érintéssel kapcsolatos tapasztalatát osztja meg az olvasókkal a könyvben, utat mutatva a megoldások és a feloldások felé, melyek önmagunk irányába mutatnak.

Ha szeretnéd megnyerni ezt a hasznos könyvet, nincs más dolgod, mint helyesen válaszolni az alábbi három kérdésre június 21. éjfélig, mi pedig másnap (június 22-én) kisorsoljuk azt a két szerencsés nyertest, akik megkapják tőlünk.
A nyertesek nevét kiírjuk a cikk aljára, és e-mailben is értesítjük őket.
A nyertesek adatait tovább küldjük a könyv felajánlójának, ugyanis ő fogja küldeni a nyereményt.

(Figyelem! A teljes tartalomért kattintson ide!)

Kérjük, támogasd munkánkat!

Ha szeretsz minket olvasni, ha csaltunk már mosolyt az arcodra, ha segített már neked valamelyik szakértõnk, vagy ha egyszerûen Te is fontosnak tartod, amit csinálunk, kérjük, támogasd munkánkat!

Banki átutalással:
Magnet Bank 16200106-11697987
Kedvezményezett: Családi Háló Közhasznú Alapítvány
Közlemény: Média támogatás

Vagy bankkártyás fizetés Simplepay-el az alábbi gombra kattintva:

 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

"Sosem főznek és nem engedik az unokámnak, hogy csokit egyen": Bele lehet-e szólni a fiatalok életébe? - Juci néni gondolatai

"Sosem főznek és nem engedik az unokámnak, hogy csokit egyen": Bele lehet-e szólni a fiatalok életébe? - Juci néni gondolatai

Ha nem esznek csokit, hát nem esznek. Ha rendelik az ebédet, hát rendelik. Látom, hogy a mai fiatalok másképp nevelik a gyerekeiket. Egyes dolgokban szigorúbbak és más dolgokban meg engedékenyebbek, mint amilyen én voltam. Néha persze jólesne ezt megmondani nekik, hogy én mit csinálnék másképp, de megtanultam, hogy okosabb dolog, ha csendben maradok. 
Van, aki pizsamában hozza ki a gyerekét - önkéntes nyugdíjasok kísérik iskolába a gyerekeket Gödöllőn

Van, aki pizsamában hozza ki a gyerekét - önkéntes nyugdíjasok kísérik iskolába a gyerekeket Gödöllőn

Láthatósági mellényben, csoportosan mennek iskolába reggelente a gyerekek Gödöllőn. A Pedibusz nevű kezdeményezést vezették be külföldi példák után - és rendkívül nagy sikere van. 
Parkinson-kór vagy Parkinson-szindróma? - Ismerjük meg a betegséget!

Parkinson-kór vagy Parkinson-szindróma? - Ismerjük meg a betegséget!

1977 óta április 11-e a Parkinson-kór világnapja. Magyarországon a becslések szerint közel 20 ezer embert érint, a második leggyakoribb idegi károsodással járó betegség.
Még valóra válthatta élete legnagyobb álmait a bakancslistás Csire Zsuzsi - a lány szíve hétfőn adta fel a harcot

Még valóra válthatta élete legnagyobb álmait a bakancslistás Csire Zsuzsi - a lány szíve hétfőn adta fel a harcot

A 21 éves lány két szívtranszplantáción is átesett, harmadik szíve pedig hétfő este feladta a harcot. A lány tudta, hogy csak hónapjai vannak hátra, ezért bakancslistát írt - a halála előtt több álma is valóra vált.
Egyre több Magyarországon az oltásellenes szülő, már tömegesen perelnek be háziorvosokat

Egyre több Magyarországon az oltásellenes szülő, már tömegesen perelnek be háziorvosokat

A Covid-vakcinák megjelenése óta már nem új keletű jelenség az oltásellenes hozzáállás. A kicsit is szkeptikus szülők könnyen meggyőzhetőek arról, hogy egy-egy vakcina milyen károkat okozhat a gyermek szervezetében. Ezáltal az olyan, több évtizede használt oltások sem kerülnek beadásra, amelyek a gyermekek életét egyszerűen megmenthetnék. Tömegesen lépnek fel szülők háziorvosok ellen, akik, ha el akarják kerülni a bírósági tárgyalást, kénytelenek igazolást adni.
A szerkesztő ajánlja