SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEKHÚSVÉT

Megjelent! - Világhírű rajzfilmslágerek magyarul

Családinet [cikkei] - 2011-11-08
2011. október 19-én megjelent a Világhírű rajzfilmslágerek magyarul című CD! Az album címe mindent elárul. A kiadványon egymás után csendülnek fel az utóbbi évek legnépszerűbb rajzfilmslágerei, természetesen magyarul. A CD-t 4 magyar klasszikus rajzfilm főcímdal teszi teljessé.
Nem hiányozhat egyetlen gyerek gyűjteményéből sem!

Az albumon szereplő dalok:rajzfilmslagerek

  1. Aladdin - Ezeregy éj
  2. Pokémon
  3. Tarzan - Gyermekember
  4. Dr. Bubó
  5. A kis hableány - A lány csókra vár
  6. Az Oroszlánkirály - Hakuna Matata
  7. Hüvelyk Panna - Halld meg szíved szavát
  8. Az erdő kapitánya
  9. Aladdin - Hipp-hopp
  10. A szépség és a szörny
  11. Hófehérke és a hét törpe egyveleg
  12. Vuk
  13. Oroszlánkirály - A trón úgy csábít
  14. A Mézga család
  15. Macskarisztokraták - Thomas O’Pamacska dala

Forrás: www.zeneker.hu
 

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Mobilon küldött, szexi üzenetek - Buktatók, példák, tanácsok

A mobilüzenetben a leírt szavakon túl a legmélyebb belső állapotunk és vágyaink is észrevétlenül átsugároznak. Hogyan válhat a tudatos üzenetküldés az intim közelség és a szexuális vágy valódi táplálójává, elkerülve a kapkodásból és a mesterkéltségből fakadó párkapcsolati csapdákat?

Kalkulátorok kismamáknak és szülőknek

Terhességi, ovulációs, BMI és babaméret kalkulátorok egy helyen. Néhány adat megadásával azonnal megkapod a választ.

"Ez társadalmilag káros és veszélyes" - Dr. Novák Hunor nyíltan szembemegy politikus rokonai oltásellenes nézeteivel

Sokan ismeritek és olvastátok nálunk is Dr. Novák Hunor cikkeit, aki most egy rendkívül nehéz és személyes témában szólalt meg. Nyílt levélben határolódott el testvére, Novák Előd és sógornője, Dúró Dóra oltásokkal kapcsolatos, általa tudománytalannak és veszélyesnek tartott tevékenységétől.

Amikor a csapból is a háború folyik - Így segíts a gyerekednek feldolgozni a félelmeit

Egyre több gyermek küzd rémálmokkal, alvászavarral, hasfájással, megmagyarázhatatlan dühkitörésekkel vagy éppen visszahúzódóvá váló viselkedéssel. A beszélgetések során pedig rendre előkerül egy közös nevező: a háború. Nemcsak a híradóban látott képek, hanem a magyarországi mindennapok egyedi jelensége, az utcai plakátok által közvetített, folyamatos fenyegetettségérzet.

Gyerek hiszti kezelése: okok, megelőzés és bevált megoldások szülőknek

Miért hisztizik a gyerek, és mit tehetsz szülőként? Okok, életkori sajátosságok, megelőzés, bevált módszerek és figyelmeztető jelek egy helyen.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja