SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓDSZABADIDŐRECEPTEKBABANEVEK

Kirúgták az iskolából a tanárukat bántalmazó diákokat - kiderült, miért támadtak a pedagógusra

Kercsó Dorottya [cikkei] - 2019-10-09
Miután a neten elterjedt egy videó, amelyben egy csapat kilencedikes tanuló a tanárukat szidalmazza és lökdösi, az érintett középiskola eltanácsolt három diákot. A fiatalok közben azt is elmondták, miért heccelték a pedagógust.

Futótűzként terjedt el a napokban egy felvétel, amelyen az látható, hogy néhány középiskolás fiú óra alatt trágárul szidalmazza, leköpi és a falhoz löki a tanárát. Az iskola hírzárlatot rendelt el, annyit azonban a Blikk megtudott, hogy három fiatalt állítottak elő a rendőrök, akik jelenleg a Gyorskocsi utcai fogdában várják a döntést, hogy előzetes letartóztatásba kerülnek, vagy szabadlábon védekezhetnek-e. A tanulókat azonnal el is tanácsolták az intézményből.

A lapnak nyilatkozott a felvételt készítő gyerek is. Mint elmondta, a tanár idén érkezett az iskolába, és hegesztéselméletet tanított. A tanulók tudomására jutott, hogy az előző munkahelyéről azért bocsátották el, mert megpofozott egy diákot, ezért úgy döntöttek: addig hergelik, amíg valamelyiküket meg nem üti, és így ők is kirúgathatják. A videót is azért készítette, hogy legyen bizonyíték a kezükben.

Azon a bizonyos órán egyikük papírgalacsinnal dobta meg a férfit, aki ezért tévedésből másnak adott intőt. Ezután kezdődött a felvételen is látható, dulakodásig fajuló szóváltás. A tanulók is meglepődtek, mennyire türelmes volt velük mindvégig a pedagógus.

A felvételt készítő fiú édesanyja szerint a fiúnak eszébe sem jutott, milyen nagy bajt csinál, és amint lehetősége lesz rá, szeretne bocsánatot kérni a tanártól.

A tanulóknak valószínűleg közfeladatot ellátó személy elleni csoportos erőszakért kell felelniük a bíróságon.
 


Kapcsolódó cikkeink:

 

 

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Szex 60 felett: tabu, amiről senki nem beszél

A szexuális élet nem ér véget 60 éves kor felett, sőt, sokaknak ekkor teljesedik ki igazán. Szexológusként nap mint nap látom, hogy a párok egy új, mélyebb intimitást fedeznek fel maguknak, amikor már nem a teljesítménykényszer és a megfelelés hajtja őket. Most lerántom a leplet a leggyakoribb tévhitekről, és megmutatom, hogyan lehet a szex 60 felett is örömteli, szenvedélyes és felszabadító.

Különleges, de hivatalosan adható babanevek - ha nem szeretnél te is Hannát vagy Dominikot

Egyre több szülő szeretne olyan keresztnevet adni a babájának, amely egyedi, ritkább, mégis teljesen hivatalos és gond nélkül anyakönyvezhető. Szerencsére ma már több ezer olyan név közül lehet választani, amely megfelel a szabályoknak, mégis különleges, így a gyereked neve valóban egyedi lehet az oviban is.

Jelzett Gyula telefonja, kirohant az óráról - meglepő oka volt rá

Amikor a kamaszod telefonja pittyen az órán, valószínűleg egy újabb TikTok-videóra vagy mémre gondolsz. Bognár-Béres Gyula esetében azonban ez a hang az életet jelentette: a budapesti gimnazista egy angolórát szakított félbe, hogy a szomszédos parkban újraélesszen egy idegent. Ez a történet nem csupán egy rendkívüli eseményről szól, hanem arról is, hogyan válhatnak a fiatalok felelős, cselekvő tagjaivá a társadalomnak, és milyen szerepe van ebben a szülői nevelésnek, az iskolai oktatásnak és a modern technológiának.

Kicsoda "Zsolt bácsi"? Megdöbbentő vallomások a magyar gyermekvédelem legsötétebb titkairól

Szülőként a legrosszabb rémálmunk, ha a gyermekünket bántódás éri. De mi történik akkor, ha pont azok bántják a legkiszolgáltatottabbakat, akiknek a védelmezésük lenne a feladatuk? Juhász Péter legújabb tényfeltáró videója olyan rendszerszintű visszaélésekre világít rá a magyar gyermekvédelemben, amik mellett egyszerűen nem mehetünk el szótlanul.

Belőttek egy solymári óvoda ablakán. Bent aludtak a gyerekek

Belőttek a solymári Kék Óvoda egyik csoportszobájának ablakán, miközben bent gyerekek tartózkodtak, de senki nem sérült meg. A rendőrség szerint egy idős férfi engedélyhez nem kötött légpisztollyal galambokra vadászva találta el véletlenül az épületet, ellene súlyos testi sértés kísérlete miatt indult eljárás.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja