Egy édes kisfiú vicces küzdelme a slaggal
Németh Noémi [cikkei] - 2015-10-12
Imádni való, fél perces videó.
Apa iszik ebből a furcsa csőből, amiből víz jön...ezt nekem is ki kell próbálnom!
De hogy is működik ez az izé?! Itt valami nem stimmel...
Az édes kis baba hiába próbálja utánozni apukáját, nem várt nehézségekkel kell szembenéznie - nem is olyan egyszerű ez a mutatvány, mint amilyennek tűnik. :) De hősünk nem adja fel, újra és újra próbálkozik. Amikor végre nagy nehezen sikerül belekortyolnia, olyan győzedelmes mosoly ül ki az arcára, hogy attól el fogsz olvadni.
A te picikéd milyen hétköznapi tárgyakkal vívott már ilyen kemény harcot? :)
Forrás: youtube.com
Családinet hozzászólások:
LEGOLVASOTTABB
Sokkoló eredményt hozott az agyevő amőba miatt vett vízminták vizsgálata
Az agyevő amőba által okozott fertőzéssel kapcsolatban Párkány Vadas strandfürdőjében a hatóságok szerint a mintavételek több mint háromnegyedében találtak amőbát.
Ha ilyen popcornt vettél, ne fogyaszd el, rákkeltő lehet!
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az alábbi azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el!
35 évig hordta a testében a megkövesedett magzatot - döbbenetes felfedezés egy 73 éves nőnél
Egy ritka és sokkoló orvosi eset kapcsán derült fény arra, hogy egy 73 éves algériai nő 35 éven át hordozott a hasüregében egy elhalt, megkövesedett magzatot - anélkül, hogy tudott volna róla. A "kőgyermek" esete nemcsak megdöbbentő, de bepillantást enged a női test elképesztő alkalmazkodóképességébe is.
Hogyan érinti a kánikula a szívet, a szívbetegeket?
A kánikulában sokan érezhetik kimerültnek magukat, az sem ritka, hogy ájulásközeli állapotot okoz a forróság. Azonban, akik mellkasi fájdalmat, légszomjat, gyors, esetleg szabálytalan pulzust érzékelnek, feltétlenül forduljanak orvoshoz. Dr. Vaskó Péter, a Kardioközpont - Prima Medica kardiológusa arra is felhívta a figyelmet, hogy szívbetegek, idősek és krónikus betegséggel élők hogyan óvhatják a szívüket a kánikulában.
Két űrbeli kutatásban vesz részt a Semmelweis Egyetem
25 tudományos kutatást visz a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére Kapu Tibor, a magyar kutatóűrhajós kéthetes küldetéséhez, ebből kettőt a Semmelweis Egyetem kutatói kezdeményeztek. A tudományos programba bekerült az űrutazás során fellépő egészségügyi - kardiovaszkuláris és egyensúlyszervi - problémák telemedicinás kísérlete és egy nanoszálalapú szemészeti gyógyszerformuláció alkalmazásának vizsgálata is mikrogravitációs körülmények között.
Közösségi hozzászólások: