SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Pink és Carey Hart különös kapcsolatának titka

Üstöky Viktória [cikkei] - 2009-07-16
Az énekesnő szeret polgárpukkasztó dolgokkal a nyilvánosság elé állni mind a színpadon, mind a magánéletben. Férjével a hozzá hasonlóan őrült Carey Hart motokrosszversenyzővel tavaly ugyan elváltak, de most újra együtt vannak. A páros szereti extrém módon élvezni az együtt töltött időt.

Válásuknak annakidején semmi különös oka nem volt, egyszerűen mindketten a karrierjükre koncentráltak. A sajtónak is úgy nyilatkoztak mindketten, hogy mindig szeretni fogják egymást, pinkezért nem lehet csodálkozni azon, hogy újra együtt vannak. Azt nem tudni, hogy a békülést ki kezdeményezte, csak az a fontos, hogy mi tartja őket együtt. A párocska szeret egymással birkózni, illetve meztelenül táncolni. Jelenleg Ausztráliában tartózkodnak mindketten az énekesnő turnéján, ahol a különböző szállodai szobákban mindezt gyakorolhatják is.


Pink és Carey 2001-ben találkoztak Las Vegasban, majd két év múlva szakítottak. 2005-ben látványosan kibékültek. Eljegyzésük is meglehetősen szokatlannak bizonyult, ugyanis az énekesnő kérte meg párja kezét! Válásuk tavaly történt meg.

 

LEGOLVASOTTABB

A petesejt titkos választása: nem a leggyorsabb spermium nyer

A fogantatásról él az a kép a köztudatban, hogy olyan, mint egy verseny, ahol a leggyorsabb spermium ér célba, miközben a petesejt passzívan várja a győztest. A Stockholmi Egyetem kutatásai azonban azt mutatják, hogy a valóság ennél jóval összetettebb és érdekesebb. Lehet, hogy mindig a nő dönt?

Meghalt a kisfiuk, miután az autósülésben aludt el. Fontos figyelmeztetés minden szülőnek

"Azt hittük, jót teszünk vele, ha hagyjuk tovább aludni az autósülésben - három nappal később a gépekről kapcsolták le a 11 hónapos kisfiunkat. Egy szinte mindennapos szülői rutin miatt halt meg, amiről alig valaki tudja, milyen veszélyes." (Képünk illusztráció)

Ezt mondta a rendőrség Egressy Mátyás eltűnésével kapcsolatban

Még most is nagy erőkkel keresik Egressy Mátyást, azt a 18 éves fiút, aki január 17-én éjjel egy 5. kerületi szórakozóhelyről indult el, de nem érkezett haza a 11. kerületi otthonába.

Jó hír jött a tavaszi szünetről: hosszabb pihenő vár a diákokra a 2025/2026-os tanévben

Hivatalossá vált a 2025/2026-os tanév rendje, és a naptár több ponton is kedvező meglepetést tartogat. A tavaszi szünet a megszokottnál hosszabb lesz, az érettségi időpontjai is ismertté váltak, így diákok, szülők és pedagógusok egyaránt előre tervezhetnek a sűrűbb hónapok előtt.

Sok édesanyát jobban stresszel a férje, mint a gyerekeik

Elsőre viccnek hangzik, mégis rengetegen magukra ismernek benne: egy amerikai felmérés szerint sok anya nagyobb stresszt él meg a párkapcsolatában, mint a gyereknevelés során. A téma újra felkapott lett a közösségi médiában, miután az Amazing Science Facts Facebook-oldalán előkerült a kérdés, és a kommentelők pillanatok alatt ráéreztek arra, miről is van szó valójában.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja