SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEKHÚSVÉT

George Clooneynek új barátnője van

Üstöky Viktória [cikkei] - 2009-07-29
A jóképű színészt az olasz modell, Elisabetta Canalis társaságában látták többször is, meghitt hangulatban.

Clooney rajong a csizma alakú országért, annyira, hogy az év nagy részét ott tölti a Comói-tónál lévő villájában. Nem véletlen, hogy az éppen aktuális barátnő is éppen olasz, ráadásul hazájában kifejezetten ismert: modellkedik, filmekben is szerepelt, illetve műsort vezet az egyik olasz tévécsatornán. Arról nincs még egyelőre információ, hogy ők ketten egész pontosan mikor és hogyan találkoztak, de egy valami biztos: egy hónapja együtt vacsoráztak a római Hotel Majestic éttermében, ahol meglehetősen bizalmas közelségbe kerültek egymással.


A mindössze 31 éves modell kedveli a sportot, annyira, hogy egy időben sportműsort vezetett a tévében. Ezenkívül a korábbi barátai is sportolók közül kerültek ki: először a Parmában focizó Reginaldóval, később Christian Vierivel járt, ez utóbbi szintén labdarúgó.

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Kalkulátorok kismamáknak és szülőknek

Terhességi, ovulációs, BMI és babaméret kalkulátorok egy helyen. Néhány adat megadásával azonnal megkapod a választ.

"Ez társadalmilag káros és veszélyes" - Dr. Novák Hunor nyíltan szembemegy politikus rokonai oltásellenes nézeteivel

Sokan ismeritek és olvastátok nálunk is Dr. Novák Hunor cikkeit, aki most egy rendkívül nehéz és személyes témában szólalt meg. Nyílt levélben határolódott el testvére, Novák Előd és sógornője, Dúró Dóra oltásokkal kapcsolatos, általa tudománytalannak és veszélyesnek tartott tevékenységétől.

Mobilon küldött, szexi üzenetek - Buktatók, példák, tanácsok

A mobilüzenetben a leírt szavakon túl a legmélyebb belső állapotunk és vágyaink is észrevétlenül átsugároznak. Hogyan válhat a tudatos üzenetküldés az intim közelség és a szexuális vágy valódi táplálójává, elkerülve a kapkodásból és a mesterkéltségből fakadó párkapcsolati csapdákat?

12 étel, amit SOHA ne adj a babának (tiltólista 1 éves kor alatt)

1 éves kor alatt a babának szigorúan tilos mézet, hozzáadott sót és cukrot, tehéntejet (italként), nyers húsokat és tojást, valamint fulladásveszélyes ételeket (egész dió, szőlő, popcorn) adni.

Gyerek hiszti kezelése: okok, megelőzés és bevált megoldások szülőknek

Miért hisztizik a gyerek, és mit tehetsz szülőként? Okok, életkori sajátosságok, megelőzés, bevált módszerek és figyelmeztető jelek egy helyen.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja