SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Prof. Dr. Balázs Csaba


Prof. Dr. Balázs Csaba
Endokrinológus

A Budai Endokrinközpont specialistája "endokrinológia" témakörben
Kérem, tegye fel kérdéseit, készséggel válaszolok Önnek! Bizalmát köszönöm!

Témakörök

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Tisztelt Doktor Úr!
29 éves fiatal édesanya vagyok aki autoimmun thyreoditis, struma nodosa, Raynaud syndroma és nem differenciált autoimmun betegségeim miatt (ami valószínűleg MCTD-nek imponál) kerestem fel önt itt a fórumon.
Aggódom a napi-heti szinten felmerülő tünetek miatt, amelyek már hosszú évek óta sok problémát okoznak Nekem.
A legaggasztóbb, hogy rövid idő alatt nagyon sokat fogytam. Van egy 2,5 éves kisfiam, sajnos már a terhességet is nagyon nehezen viseltem és mióta megszületett csak erősödtek a panaszok.
Állandó fáradékonyság, gyengeség, álmatlanság, elég gyakran étvágytalanság, gyomor panaszok, menstruációs problémák, nyelési nehézség, pár hónapja szívultrahangon mitralis prolapsusra derült fény, de a szédülést, bal kari zsibbadást, rossz közérzetet a kardiológus szerint nem ez okozza.
Szeretném szíves szakvéleményét kérni betegségeimmel és egyre aggasztóbb tüneteimmel kapcsolatban.
Válszát előre is köszönöm!
Tisztelettel:
Anikó
Tisztelt Anikó!

A leírt adatok azt sugallják, hogy további kivizsgálás és sze. kezelés módosítás válhat szükségessé.
Jó egészséget kívánok, tisztelettel:

Prof. Dr. Balázs Csaba
2012-02-06 12:13:44
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja