SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Lothar Matthaus és felesége összebalhéztak

Üstöky Viktória [cikkei] - 2009-08-06
A világbajnok labdarúgó és volt szövetségi kapitány feszült időszakot él meg: jelenleg nincs munkája, felesége a 21 éves ukrán modell viszont biztonságra, állandó otthonra vágyik. Nem csoda, hogy feszültségét a hozzá legközelebb álló emberen, a feleségén vezeti le: a közelmúltban Münchenben vesztek össze az utcán.

Vitájuk a müncheni Bayerischer Hof előtt kezdődött Matthaus és felesége, Liliana Csudinova között, nem sokkal ezután az asszony taxiba ült, hogy Bogenhausenben élő matthausanyjához vitesse magát. Férjét viszont nem tudta lerázni, mert beült ő is a taxiba és folytatták a műsort.

A labdarúgó szerint az újságírók eltúlozzák az eseményt, mert ilyen viták minden párkapcsolatban adódhatnak, emiatt még nem fognak elválni. Felesége azt állítja, hogy már nagyon szeretne saját otthont, mert Matthaus életmódja miatt folyton szállodákban kell megszállniuk. A focistára ugyanis az a jellemző, hogy gyakorlatilag minden munkahelyéről idő előtt távozott, kivéve azt az időszakot, amikor a magyar válogatott szövetségi kapitánya volt 2004 és 2005 között.


Matthaus nyughatatlanságát jelzi az is, hogy immár a negyedik feleségét fogyasztja. Első feleségével, Sylviával élt a legtöbb ideig házasságban, 11 év után váltak el. Ebből a kapcsolatból két lánya született. Következő felesége a tévésztár Lolita Morena volt, akitől született egy fia is. A második évezred elején már a szerb származású Marijana Kosztics a felesége, akitől mindössze két éve vált el. Idén újévkor vette el a mostani asszonyát Las Vegasban


 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

„Anyaként már csak árnyéka vagyok önmagamnak” - Őszinte TikTok-videók arról, hogyan változik meg egy nő a szülés után

Egyre több anya mutatja meg a TikTokon, mennyivel másabb volt az élete - és külseje - a gyerekvállalás előtt. A 30 virális videóval illusztrált trend kendőzetlenül tárja fel: anyának lenni gyönyörű, de sok nő közben elveszíti önmagát.

Meghalt a 11 éves kisfiú, akit fürdés közben agyevő amőba fertőzött meg

Tragikus véget ért a kórházi kezelése annak a 11 éves szlovákiai kisfiúnak, akit egy párkányi fürdőben fertőzhetett meg a rendkívül ritka és szinte mindig halálos kórokozó, az agyevő amőba. A Naegleria fowleri nevű egysejtű ellen nincs biztos gyógymód - a fiú több napos küzdelem után hunyt el.

Lövöldözés Grazban: kilenc halott egy iskolai támadásban, a támadó is áldozatul esett

Iskolai tragédia rázta meg kedden Graz városát: egy volt diák lövöldözni kezdett a BORG iskolában. A támadásban kilencen vesztették életüket, köztük maga az elkövető is. A helyszínre érkező mentőegységek és rendőrök órákig dolgoztak a káoszban.

Krónikus betegségben is javíthatja az életkilátásokat a mozgás

A rendszeres testmozgással kapcsolatban az elmúlt évtizedek nagy epidemiológiai és klinikai vizsgálatai elegendő bizonyítékát adták annak, hogy hatékonyan alkalmazható nem csupán a betegségek megelőzésében, de a terápia részeként, akár krónikus betegeknél is - mondja dr. Vágó Hajnalka, a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika Sportorvostan és Kardiológiai Tanszékének professzora.

Ingyenes hétvégével nyit a Lupa

Idén immár 10. alkalommal nyitja meg kapuit az ország legnagyobb, természetes vizű strandja, a Lupa Beach. A május 30-án induló nyitóhétvégén nem kell belépőt fizetni, mi több, pénteken, szombaton és vasárnap is nappali bulikkal és gyermekfoglalkozásokkal melegíthetünk be az idei strandszezonra.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja