SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Üdvözlőlapok Anyák napjára

Adorján Éva [cikkei] - 2009-04-30
Itt a várva-várt tavasz, és ha tavasz, közeledik egyik legszebb ünnepünk is, Anyák napja! Ennek okán ragadtam "tollat".

Most újból csicseregnek a fák, rügyeznek a madarak. Oh, bocsánat, inkább fordítva! Biztosíthatom, ez a tavasz "jótékony" hatása. (Vagy csak én gondolom, és inkább az a helyzet, hogy valami nincs egészen rendben ott fönt, a két fülem között?) Ennyi bolondozás után (de hát április van!) végre komolyabbra fordítom a szót.
 
Az ünnepek mindig ráirányítják figyelmünket az igazán fontos dolgokra. Lehet, hogy a helyzetünk pillanatnyilag nem sok jóval kecsegtet, de egy területen, a családi összetartás, támogatás területén ez még hasznunkra is válhat.

Hogyan? Két felől is.

  • Rászorultságunkban megtanulunk kérni, ami azért fontos, mert a legtöbben szívesen adunk, de kérni... Az valahogy nehezen megy!
  • Másrészt ha más gondját- baját látjuk, könnyebben észrevesszük, hogy a magunké nem is olyan nagy gond. Beindul a segíteni akarás érzése, és az így aktivizálódó energia gyógyhatással bír mi magunkra is.

Tehát vészesen közeledik Anyák napja!

Arra gondoltam, talán segítségére lehetek azzal, ha le tud tölteni félkész anyák-napi üdvözleteket, melyeket azután a saját fotójával díszítve átnyújthat Édesanyjának, Nagymamájának.

Ha pedig Ön is azok közé tartozik velem együtt, akinek már nincs kit köszönteni ezen a szép májusi ünnepnapon, szomorkodás helyett segítsen valakinek a környezetében, hogy még nagyobb örömet tudjon szerezni Édesanyjának, vagy Nagymamájának! Meglátja, a közös tervezgetés, megvalósítás közben az Ön bánata is enyhülni fog.

Egy rövid magyarázat a félkész üdvözletek használatához: ha meg tudja oldani, a legkényelmesebb Microsoft Publisher programmal az üdvözlet szerkesztése. Ehhez a .pub végződésű linkre kattintson. Az általam kék-nek nevezett .pub változatot készítettem el a két, kicsit különböző belső oldallal (a Publisher nagy előnye, hogy az üdvözlet 4 oldalát egyidejűleg tudja szerkeszteni, csak az egyes oldalakat jelképező kis ikonokra kell kattintania az oldalak közötti váltáshoz). Ezeket a keret1 és keret2 névvel különböztetem meg. A virág és erdő a keret1-el készült. Ha Önnek a keret2 jobban tetszik, töltse le a kék keret2-őt, vágja ki a keretet és másolja bele.
Ha Microsoft Word programmal rendelkezik, külön le kell töltenie az üdvözlet fedőlapját, és külön a belső oldalát a .doc végződésű linkre kattintva.

Mindkét változatnál a keretbe tudja a saját fotóját belehelyezni.

Kék fedőlap keret1.pub Virág fedőlap.pub Erdő fedőlap.pub
Kék fedőlap keret2.pub Virág külső oldal.doc Erdő külső oldal.doc
Kék fedőlap, külső oldal.doc
Belső oldal, keret1.doc Belső oldal, keret2.doc

(A megvalósítást segítő levél a www.arckepesajandek.hu  "100 ötlet + 1 jótanács naponta" sorozat 1. részének VI. levele. Ha úgy érzi szüksége lenne mélyebb magyarázatra, szívesen elküldöm Önnek ezt a levelet. Ehhez csak annyit kell tennie, hogy a http://www.arckepesajandek.hu "Kapcsolat" hivatkozásra kattintva megírja nekem ezt az óhaját.)

Munkájához sok sikert kívánok!

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Felfoghatatlan tragédia: egy hatéves fiú okozta egy újszülött halálát a kórház szülészeti osztályán

Egy hatéves kisfiú felügyelet nélkül kószált egy francia kórház neonatológiai osztályán, ahol halálos baleset történt: leejtett egy koraszülött babát, aki néhány nappal később belehalt sérüléseibe. A kórház, a család és a hatóságok most próbálják feltárni, hogyan történhetett meg mindez.

Dráma a horvát aquaparkban: tragédia egy vízi csúszdán

Egy békésnek induló családi nyaralás végzetes tragédiába torkollott a horvátországi Rab szigetén, amikor egy 21 hónapos kislány kicsúszott édesapja karjaiból egy vízi csúszdán.

Hátborzongató tragédia: Négyen is meghaltak, miután egy csecsemőt magára hagytak a tűző napon egy ház előtti füvön

Drámai mentés, megrázó családi tragédia, hatalmas összefogás - szívszorító eseménysorozat egy kisvárosban.

"MINDEN NŐI MELL ALKALMAS A SZOPTATÁSRA" - Ez a videó megváltoztatja, amit a szoptatásról gondoltál

Ha te is azok közé tartozol, akik éjjelente azon izgulnak, hogy "mi van, ha nem lesz elég tej", "mi van, ha nem megy", vagy "mi van, ha pont úgy járok, mint anyukám"... akkor Bocskainé Irci üzenete mindent megváltoztat.

Ha ilyen popcornt vettél, ne fogyaszd el, rákkeltő lehet!

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az alábbi azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el!

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja