SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Nem véletlen, hogy ritkán hallunk Hosszú Katinkáról: babát vár?

Tóth Nikolett [cikkei] - 2023-03-13
A háromszoros olimpiai bajnok magyar úszónő, Hosszú Katinka úgy tűnik, anyai örömök elé néz. Állítólag már a negyedik hónapban jár, és a baba nemét is tudják már férjével, Gelencsér Mátéval.

Napokon belül bejelenthetik: babát vár Hosszú Katinka

Mandiner számolt be róla, hogy Hosszú Katinka napokon belül bejelentheti az örömhírt, miszerint férjével, Gelencsér Mátéval szülők lesznek. 

A háromszoros olimpiai bajnok magyar úszónő rendkívül mozgalmas évet tudhat maga mögött. Tavaly nyitotta meg az éttermét, és bemutatták a róla szóló dokumentumfilmet is. Gelencsér Mátéval nyáron keltek egybe, edző szerelmével nagy boldogságban élnek. 

Az úszás azonban egy kicsit háttérbe szorult az utóbbi időben. A Blikknek egy bennfentes azt mondta, nem véletlen, hogy Katinka nem áll nyilvánosság elé. 

"Nem véletlen, hogy ritkán hallunk Katinkáról, és szinte bujkál a világ elől, mert babát vár, de nem akarja még az örömhírt nyilvánosságra hozni."
 

"Otthont szeretnék, boldog házaséletet, gyereket, gyerekeket"

Egy korábbi interjúban így fogalmazott a 33 éves sportolónő: 

"Ma már fontosabb, és sokkal inkább foglalkoztat, hogy otthont szeretnék, boldog házaséletet, gyereket, gyerekeket, akik célt, értelmet adhatnak az életemnek. Ha a következő olimpia lesz az ára esetleg, szívesen megfizetem érte" - idézi a korábbi nyilatkozatot a Blikk. 

A Mandiner úgy tudja, hogy Katinka már a várandóssága negyedik hónapjában járhat. A bejelentés a lap szerint jövő héten várható. Annyi azonban biztos, hogy még a külföldi edzőtáborba sem utazott el a téli felkészülésre az úszóválogatottal.

Ha igazak a hírek, akkor sok boldogságot kívánunk a kisbabához!

Indexkép: MTI Fotó: Illyés Tibor

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Sokkoló eredményt hozott az agyevő amőba miatt vett vízminták vizsgálata

Az agyevő amőba által okozott fertőzéssel kapcsolatban Párkány Vadas strandfürdőjében a hatóságok szerint a mintavételek több mint háromnegyedében találtak amőbát.

Meghalt a 11 éves kisfiú, akit fürdés közben agyevő amőba fertőzött meg

Tragikus véget ért a kórházi kezelése annak a 11 éves szlovákiai kisfiúnak, akit egy párkányi fürdőben fertőzhetett meg a rendkívül ritka és szinte mindig halálos kórokozó, az agyevő amőba. A Naegleria fowleri nevű egysejtű ellen nincs biztos gyógymód - a fiú több napos küzdelem után hunyt el.

Agyevő amőba fertőzhetett meg egy fiút egy párkányi fürdőben - ritka, de halálos kór terjedhet nyáron

Egy ritka, de rendkívül veszélyes fertőzés gyanúja merült fel egy tizenegy fiú esetében, aki egy szlovákiai fürdőzés után került válságos állapotba. A hatóságok szerint nem kizárt, hogy az agyevő amőba, azaz a Naegleria fowleri állhat a háttérben. Utánajártunk, mit lehet tudni erről a rettegett kórokozóról és milyen veszélyeket rejt a nyári fürdőzés.

Lövöldözés Grazban: kilenc halott egy iskolai támadásban, a támadó is áldozatul esett

Iskolai tragédia rázta meg kedden Graz városát: egy volt diák lövöldözni kezdett a BORG iskolában. A támadásban kilencen vesztették életüket, köztük maga az elkövető is. A helyszínre érkező mentőegységek és rendőrök órákig dolgoztak a káoszban.

Eltűnt hatéves ikerpár Budapesten: az ország együtt izgul Annabell Zoéért és Blanka Noémiért

Június 12-én délután egy nagymama vitte el engedély nélkül Kosztyú Annabell Zoét és Kosztyú Blanka Noémit Budapesten, a Bikás park környékéről - azóta semmit sem tudni a kislányokról. A rendőrségi feljelentés már megtörtént, az ország hálózatai összefogtak, hogy segítsenek megtalálni őket.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja