SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Lothar Matthaus és felesége összebalhéztak

Üstöky Viktória [cikkei] - 2009-08-06
A világbajnok labdarúgó és volt szövetségi kapitány feszült időszakot él meg: jelenleg nincs munkája, felesége a 21 éves ukrán modell viszont biztonságra, állandó otthonra vágyik. Nem csoda, hogy feszültségét a hozzá legközelebb álló emberen, a feleségén vezeti le: a közelmúltban Münchenben vesztek össze az utcán.

Vitájuk a müncheni Bayerischer Hof előtt kezdődött Matthaus és felesége, Liliana Csudinova között, nem sokkal ezután az asszony taxiba ült, hogy Bogenhausenben élő matthausanyjához vitesse magát. Férjét viszont nem tudta lerázni, mert beült ő is a taxiba és folytatták a műsort.

A labdarúgó szerint az újságírók eltúlozzák az eseményt, mert ilyen viták minden párkapcsolatban adódhatnak, emiatt még nem fognak elválni. Felesége azt állítja, hogy már nagyon szeretne saját otthont, mert Matthaus életmódja miatt folyton szállodákban kell megszállniuk. A focistára ugyanis az a jellemző, hogy gyakorlatilag minden munkahelyéről idő előtt távozott, kivéve azt az időszakot, amikor a magyar válogatott szövetségi kapitánya volt 2004 és 2005 között.


Matthaus nyughatatlanságát jelzi az is, hogy immár a negyedik feleségét fogyasztja. Első feleségével, Sylviával élt a legtöbb ideig házasságban, 11 év után váltak el. Ebből a kapcsolatból két lánya született. Következő felesége a tévésztár Lolita Morena volt, akitől született egy fia is. A második évezred elején már a szerb származású Marijana Kosztics a felesége, akitől mindössze két éve vált el. Idén újévkor vette el a mostani asszonyát Las Vegasban


 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Ha egyszer demenciám lesz - egy megrendítő kívánságlista, amit minden családnak látnia kell

Egy Facebookon terjedő lista őszintén, szívszorítóan és mégis reménykeltően fogalmazza meg, mit kérne egy demenciával élő ember a szeretteitől. Olyan sorok ezek, amelyek segítenek jobban megérteni, hogyan maradhat meg a méltóság, a szeretet és a kapcsolat akkor is, ha az emlékek lassan elhalványulnak. Oszd meg, hogy minél több családhoz eljusson.

Egy ötéves kislány dobta ki újszülött testvérét az ablakon - a baba életét vesztette

Megrázó tragédia történt Oroszországban – egy háromhetes kisbaba kizuhant egy negyedik emeleti ablakból, miközben otthon volt az ötéves nővérével. A hatóságok vizsgálják, hogy szülői felelőtlenség, baleset vagy féltékenység vezetett a végzetes eseményhez.

Visszatért a rettegett gyerekbetegség, és most a legkisebbeket fenyegeti

Újra felütötte a fejét Magyarországon a szamárköhögés: a betegség fuldokló, görcsös köhögési rohamokkal, sőt, akár az ajkak elszíneződésével is járhat. A fertőzés főként a csecsemők és kisgyermekek körében terjed, az elmúlt évben 365 beteg szorult kórházi kezelésre, és több mint százan életüket vesztették a kór következtében. A háziorvosok arra figyelmeztetnek, hogy akik kisbabák közelébe készülnek, feltétlenül oltassák be magukat.

Egy sima megfázásnak hitték – kórház lett a vége a babánál: itt az RSV

Az RSV gyorsan és könnyen terjed, eleinte enyhének tűnő tünetekkel jelentkezik, ám néhány nap alatt súlyos légzési nehézségekhez, tüdőgyulladáshoz vagy akár bronchiolitishez is vezethet - és gyakran pont akkor súlyosbodik, amikor a szülő már megnyugodna, hogy "csak egy kis nátha volt"

Szebben és hamarabb kezd beszélni a gyerek, ha ezzel játszik

Fillérekbe kerül, mégis csodákra képes a beszédtanulásban.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja