Holtan találtak egy tízéves német fiút Berekfürdőn
Családinet [cikkei] - 2025-03-03
Holtan találtak egy tízéves német állampolgárságú fiút a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Berekfürdőn - közölte honlapján a rendőrség vasárnap délután.
Azt írták, a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába vasárnap reggel érkezett bejelentés, hogy egy külterületi ingatlanban holtan találtak egy gyermeket. A fiú német édesanyja öngyilkosságot kísérelt meg, ezért a mentők kórházba szállították.
A körülmények tisztázása érdekében a vármegyei rendőr-főkapitányság munkatársai jelenleg is dolgoznak a helyszínen, ezért a rendőrség bővebb tájékoztatást nem tud adni az ügyben - közölték.
Kapcsolódó hír: Őrizetbe vették a berekfürdői tragédiában elhunyt kisfiú anyját
Forrás: MTI
Nyitókép: depositphotos
LEGOLVASOTTABB
Kalkulátorok kismamáknak és szülőknek
Terhességi, ovulációs, BMI és babaméret kalkulátorok egy helyen. Néhány adat megadásával azonnal megkapod a választ.
12 étel, amit SOHA ne adj a babának (tiltólista 1 éves kor alatt)
1 éves kor alatt a babának szigorúan tilos mézet, hozzáadott sót és cukrot, tehéntejet (italként), nyers húsokat és tojást, valamint fulladásveszélyes ételeket (egész dió, szőlő, popcorn) adni.
"Ez társadalmilag káros és veszélyes" - Dr. Novák Hunor nyíltan szembemegy politikus rokonai oltásellenes nézeteivel
Sokan ismeritek és olvastátok nálunk is Dr. Novák Hunor cikkeit, aki most egy rendkívül nehéz és személyes témában szólalt meg. Nyílt levélben határolódott el testvére, Novák Előd és sógornője, Dúró Dóra oltásokkal kapcsolatos, általa tudománytalannak és veszélyesnek tartott tevékenységétől.
Mobilon küldött, szexi üzenetek - Buktatók, példák, tanácsok
A mobilüzenetben a leírt szavakon túl a legmélyebb belső állapotunk és vágyaink is észrevétlenül átsugároznak. Hogyan válhat a tudatos üzenetküldés az intim közelség és a szexuális vágy valódi táplálójává, elkerülve a kapkodásból és a mesterkéltségből fakadó párkapcsolati csapdákat?
Gyerek hiszti kezelése: okok, megelőzés és bevált megoldások szülőknek
Miért hisztizik a gyerek, és mit tehetsz szülőként? Okok, életkori sajátosságok, megelőzés, bevált módszerek és figyelmeztető jelek egy helyen.












betöltés...