SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORBABA-MAMA HÍRLEVELEKFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Boriszka az expilóta, avagy mit keres Volgográdban egy marslakó?!

Kovács Andrea [cikkei] - 2017-11-20
Boriszka Kiprijanovics egy volgográdi srác. Középmagas, barna hajú, átlagos testalkatú, tudod, az a tipikus szomszédkölyök. Ami nem mondható átlagosnak az a felhajtás, ami a személye körül alakult ki.
Boriszka ugyanis újjászületett lélek.
Boriszka az expilóta, avagy mit keres Volgográdban egy marslakó?!

Szülei elmondása szerint különleges adottságai és képességei már kéthetes korában jelentkeztek – meg tudta tartani a fejét. Egyéves kora előtt már beszélt, kétéves korára írt és olvasott. Ez még nem is volna akkora szenzáció, hiszen csodagyerekek mindig is voltak és lesznek.

Boriszka személye tehát nem ezért megosztó.
A fiú csillagászati tudására sem életkora, sem tanulmányai nem adnak releváns alapot és magyarázatot – a szakértők is értetlenül állnak az eset előtt -, de még ez sem az az információ, amitől médiasztár lett a srácból.
Hogy akkor miért kapta fel a külföldi és a hazai – jellemzően conteo-hívő/gyártó sajtó?!

Nos, a Daily Mail brit napilap online kiadása arról számol be, hogy Boriszka, a Marsról jött.
Igen, jól olvastad, a Marsról.

A testvérplanétánknak is nevezett Vörös Bolygóról, melyen egy olyan magasan fejlett, csillagközi utazásra is képes civilizáció létezett, ami még az ókori Egyiptom fénykorának idején szoros kapcsolatot ápolt a Föld lakóival. Boriszka abban a korábbi életében, munkaköréből adódóan többször is járt a Földön; pilóta volt ugyanis. Állítása szerint egy olyan civilizáció emlékeinek őrzője, amit egy nukleáris katasztrófa pusztított el…

Vagy mégsem?!

Hát, nem! Az expilóta beszámolója szerint a mai napig létezik a marsi civilizáció, ami a világrengető esemény után a felszín alá költözött. Lakói két méter magasak, szén-dioxidot lélegeznek, 35 éves korukig öregszenek csak, utána kvázi halhatatlanok, ám korántsem ölhetetlenek. Szóval, ha egy lézerstukkert, jégcsákányt vagy akár szakócát használsz, akkor feltehetően közelebb kerülnek a… hm… nem tudom, hogy a marsiak hitvilága szerint létezik-e bármilyen omnipotens világteremtő. Szóval, meghalnak, no.

S hogy mi az, ami végképp felborzolja a fantáziát?!

Azt tudtad például, hogy a Szfinx egyik füle mögött van egy kapcsolószerkezet, melyet ha megtalálunk végre és aktiválunk, akkor a földi civilizáció sosem látott méretű fejlődése következik be?!

Tényleg igyekszem önuralmat gyakorolni. Komolyan.

Bár erősen viszket a tenyerem, cikkíróként nem tisztem pontról-pontra szétcincálni Boriszka és a szülei állításait, melyek egyrészt ezer sebből véreznek, másrészt a hitelesség látszatát keltendő, bizonyos szakértőkre hivatkoznak, akik azonban nincsenek se megnevezve, se – szakértelmük alapját bizonyítandó - térben-időben elhelyezve a tudományos szféra palettáján.

Mindazonáltal tollat, betűket, gondolatokat forgató kreatív emberként elismeréssel adózom Boriszka hajlékony és rugalmas fantáziája előtt. Annyi fenntartással, hogy a dramaturgia és a karakterek kidolgozásába némileg több energiát kéne fektetnie, illetve a logikus, konzisztens és ötletes világépítés fortélyait sem ártana elsajátítani.

Teóriája ugyanis Däniken és Sitchin kora óta kissé elavult, bár az is igaz, hogy a posztapokaliptikus disztópiák általában kielégítik az egyszeri homo sapiens bizarr, ambivalens és dekadens késztetéseit, ha és amennyiben a remény is megcsillan, legkésőbb az epilógusban. És persze, Hollywood is szereti a kataklizmákat, szóval, ebből még mindig jól lehet profitálni.

Ha és amennyiben Boriszkának sikerül túllépnie a saját és szülei árnyékán, akár még sikeres sci-fi író is lehet.
Akár.
Lehetőleg mielőtt még a sokadszor megjósolt, ám valamilyen érthetetlen okból mégis elmaradt világvége tényleg bekövetkezik.
Például összeütközünk a Nibiruval. Vagy eljönnek a marslakók és a kőkorig gyakják vissza a földi civilizációt.

Ez utóbbi esetben: köszi, Boriszka.

Kérjük, támogasd munkánkat!

Ha szeretsz minket olvasni, ha csaltunk már mosolyt az arcodra, ha segített már neked valamelyik szakértõnk, vagy ha egyszerûen Te is fontosnak tartod, amit csinálunk, kérjük, támogasd munkánkat!

Banki átutalással:
Magnet Bank 16200106-11697987
Kedvezményezett: Családi Háló Közhasznú Alapítvány
Közlemény: Média támogatás

Vagy bankkártyás fizetés Simplepay-el az alábbi gombra kattintva:

 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

"Sosem főznek és nem engedik az unokámnak, hogy csokit egyen": Bele lehet-e szólni a fiatalok életébe? - Juci néni gondolatai

"Sosem főznek és nem engedik az unokámnak, hogy csokit egyen": Bele lehet-e szólni a fiatalok életébe? - Juci néni gondolatai

Ha nem esznek csokit, hát nem esznek. Ha rendelik az ebédet, hát rendelik. Látom, hogy a mai fiatalok másképp nevelik a gyerekeiket. Egyes dolgokban szigorúbbak és más dolgokban meg engedékenyebbek, mint amilyen én voltam. Néha persze jólesne ezt megmondani nekik, hogy én mit csinálnék másképp, de megtanultam, hogy okosabb dolog, ha csendben maradok. 
Holtan találták meg a kétéves szerb kislányt, akit már a magyar rendőrség is keresett

Holtan találták meg a kétéves szerb kislányt, akit már a magyar rendőrség is keresett

Rengetegen keresték a kétéves kislányt, sajnos már csak a holttestét találták meg.
"Az apám a saját nőgyógyászom, és ő közölte velem, hogy baj van" - kiakadtak a TikTokon a fiatal lány követői

"Az apám a saját nőgyógyászom, és ő közölte velem, hogy baj van" - kiakadtak a TikTokon a fiatal lány követői

Minden nő tudja, hogy a nőgyógyász kincs. Ez egy bizalmi viszony, így nem csoda, hogy olyan embert szeretnénk választani, aki szimpatikus, aki tudja kezelni az esetleges betegségeinket és aki felkészít a szülésre. Egy fiatal lány éppen ezért a lehető legközelebbi személyt választotta erre a nemes feladatra, aki nem más, mint az édesapja.
Van, aki pizsamában hozza ki a gyerekét - önkéntes nyugdíjasok kísérik iskolába a gyerekeket Gödöllőn

Van, aki pizsamában hozza ki a gyerekét - önkéntes nyugdíjasok kísérik iskolába a gyerekeket Gödöllőn

Láthatósági mellényben, csoportosan mennek iskolába reggelente a gyerekek Gödöllőn. A Pedibusz nevű kezdeményezést vezették be külföldi példák után - és rendkívül nagy sikere van. 
Parkinson-kór vagy Parkinson-szindróma? - Ismerjük meg a betegséget!

Parkinson-kór vagy Parkinson-szindróma? - Ismerjük meg a betegséget!

1977 óta április 11-e a Parkinson-kór világnapja. Magyarországon a becslések szerint közel 20 ezer embert érint, a második leggyakoribb idegi károsodással járó betegség.
A szerkesztő ajánlja