SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓDSZABADIDŐRECEPTEKBABANEVEK

Városligeti Maminbaba Buli június 8-án

Családinet [cikkei] - 2024-06-04
Már 11 éve minden júniusban eljön az a szombati nap, amikor a Városliget Széchenyi fürdő melletti területet fiatal családok népesítik be. Ilyenkor tartják a Maminbaba Városligeti Bulit, ami a kisbabás anyukák egyik legkedveltebb szabadtéri programja, ahol a babahordozásé és a táncé a főszerep. A rendezvény szervezője, Molnár Enikő elmondta, hogy a Maminbaba - Hordozós latin fitness egy latin tánc alapú csinosító mozgásforma, amit az ország számos településen elérhetnek az anyukák. A Maminbaba óra alatt a babák anatómiailag is biztonságos babahordozóban, vagy pocakban ringatóznak a legkedveltebb slágerekre, míg anyukájuk csinosodik és feltöltődik.

A Városligetbe ilyenkor az ország minden pontjáról érkeznek a családok. A rendezvény fő része az egy órás szabadtéri latinos fitnesz, ami 10:30-kor kezdődik. Előtte babahordozókat próbálhatnak a résztvevők és díjmentesen kikölcsönözhetik a tánc idejére. A szervezők szakszerűen fel is kötik a babákat az anyukák vagy apukák hátára, hogy mindkettőjüknek biztonságos és kellemes legyen a hordozós, táncos szórakozás.

Maminbaba - Babák már a hátakon

Ezen a rendezvényen az apukákat, nagyszülőket es minden családtagot, (baba)barátot szívesen látják. Külön érdekesség, hogy sokszor az apukák, vagy sportos nagymamák is beállnak táncolni.

A rendezvény népszerűséget mutatja, hogy olyanok is eljönnek, akik már nem tudnak rendszeresen járni a hordozós táncos órákra, mert a baba bölcsődéssé, óvodássá cseperedett, de évente egyszer, a városligeti nagy közös táncos programon nagy örömmel részt vesznek.

Maminbaba

A mozgást az oktatók végig koordinálják, segítik, ha elalszik egy baba a háton, akkor egyből segítenek feltenni az alvócsuklyát. Csak keresd a fehér maminbaba pólós oktatókat és kérj szakszerű segítséget.

A táncos fő program után piknikezhetnek, beszélgethetnek a családok.

A rendezvény ingyenes!

Itt tudod jelezni a részvételi szándékod és találsz még infókat az eseményről:
https://www.facebook.com/events/1172984903706508/

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Lehet, hogy te is ADHD-s vagy? A felnőttkori ADHD 8 árulkodó jele

Sok szülő akkor kezd el gyanakodni saját ADHD-jára, amikor a gyermekét kivizsgálják, és a tünetek feltűnően ismerősnek tűnnek. Nem véletlenül: az ADHD gyakran halmozódik a családokban, felnőttkorban pedig sokkal kevésbé látványos lehet, mint gyermekkorban.

Szőlő utcai ügy - Bangó Sándor közösségi oldalán megnevezték "Zsolti bácsit", a Fidesz-KDNP büntetőjogi lépeseket tesz

Bangó Sándornak, a Szőlő utcai nevelőintézet egykori lakójának TikTok-oldalán kedden hajnalban megjelent egy bejegyzés, amelyben megnevezik, hogy ki "volt az a bizonyos nevezetű Zsolti bácsi". A Fidesz-KDNP kedden az MTI-hez eljuttatott közleményében rágalomnak nevezte az állítást, és jelezték, megteszik a szükséges büntetőjogi lépéseket.

Öt- és tízéves gyermek vezetett külön jetskit - súlyos fejsérülés lett a vége

A nyári kikapcsolódás pillanatok alatt tragédiába fordulhat - ezt bizonyítja az a dunaharaszti jetskibaleset is, amelyben egy ötéves kisfiú súlyos koponyasérülést szenvedett, miután összeütközött tízéves testvérével. Az ügyben a rendőrség is vizsgálódik, mert a két gyerek önállóan vezette a vízi járműveket, ami a hatályos szabályok szerint nem megengedett.

Elhunyt a 18 éves Kiss Csanád Noel - gyászol a magyar vízilabda

Mély megrendülést váltott ki a magyar sportéletben a hír, hogy mindössze 18 éves korában elhunyt Kiss Csanád Noel, a KSI SE tehetséges vízilabdázója. A fiatal sportoló a korosztályos válogatott tagja volt, az elmúlt szezonban pedig már az OB I-ben is bemutatkozhatott. A család arra kér mindenkit, hogy tartsák tiszteletben gyászukat, és mellőzzék a találgatásokat a tragédia okával kapcsolatban.

Mennyi idő alatt esik teherbe egy átlagos pár? A számok, amik megnyugtatnak

A harmadik negatív teszt után jön a gondolat, hogy talán velünk van a baj. A hatodik után már biztosak vagytok benne. A valódi számok viszont sokkal megnyugtatóbbak, mint amit a fejünkben kiszámolunk.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja