SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Lélegzetelállító látványosságok Szeged egén

Családinet [cikkei] - 2022-08-31
 [X]

Három nap, három egyedi tematika - ezt ígéri, az előző években is felejthetetlen élményt nyújtó Szeged International Airshow (SZIA), az ország legizgalmasabb repülős rendezvénye. Drónok, repülők, helikopterek, minden egy helyen, régi kedvencekkel és új sztárokkal a Szegedi Repülőtéren, szeptember 9-10-11-én.

Már a SZIA első napján az ország leglátványosabb légi bemutatójára számíthatunk. Szeptember 9-én egy izgalmas, sosem látott éjszaki látványshow-val kezdődik a programsorozat, melyben ezúttal drónok is szerepet kapnak. Szeged égboltját egyszerre több, mint 100 drón festi majd színesre, de emellett természetesen repülők valamint a pirotechnikai elemek és fényjátékok teszik teljessé a látványt. Szeptember 10-én a nemzetközi légi programoké a főszerep, ahol a hazai élvonal mellett a világ legjobb pilótái is elhozzák leglátványosabb műsoraikat. Szeptember 11-én pedig a helikoptereké a főszerep: ennyi helikoptert még egyszerre sosem láthattunk Szegeden – ígérik a szervezők.

A szervezők idén is hatalmas nevekkel rukkoltak elő: itt lesz a Red Bull Helicopters, a Yak Association, a Hawks of Romania, a Silver Chicken, a Blanix Team, Marek Choim, Martin Graef, a CollMot Entertaiment és az olyan hazai kedvencek, mint Besenyei Péter, Vári Gyula, Veres Zoltán vagy épp Coccolino bácsi. Sőt, a rendezvényre a Magyar Honvédség is kilátogat a gripenekkel, melyekkel a Sunset Show mellett egy DEMO programmal is készülnek.

Elővételes jegyeket –20%-os kedvezménnyel - www.tixa.hu/szia2022 oldalon lehet megvásárolni.

Szeged International Airshow (SZIA) program

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Ha egyszer demenciám lesz - egy megrendítő kívánságlista, amit minden családnak látnia kell

Egy Facebookon terjedő lista őszintén, szívszorítóan és mégis reménykeltően fogalmazza meg, mit kérne egy demenciával élő ember a szeretteitől. Olyan sorok ezek, amelyek segítenek jobban megérteni, hogyan maradhat meg a méltóság, a szeretet és a kapcsolat akkor is, ha az emlékek lassan elhalványulnak. Oszd meg, hogy minél több családhoz eljusson.

Egy ötéves kislány dobta ki újszülött testvérét az ablakon - a baba életét vesztette

Megrázó tragédia történt Oroszországban – egy háromhetes kisbaba kizuhant egy negyedik emeleti ablakból, miközben otthon volt az ötéves nővérével. A hatóságok vizsgálják, hogy szülői felelőtlenség, baleset vagy féltékenység vezetett a végzetes eseményhez.

Egy sima megfázásnak hitték – kórház lett a vége a babánál: itt az RSV

Az RSV gyorsan és könnyen terjed, eleinte enyhének tűnő tünetekkel jelentkezik, ám néhány nap alatt súlyos légzési nehézségekhez, tüdőgyulladáshoz vagy akár bronchiolitishez is vezethet - és gyakran pont akkor súlyosbodik, amikor a szülő már megnyugodna, hogy "csak egy kis nátha volt"

Szülinapja után maradt árva a négyéves kislány: szüleire a fürdőkádban találtak rá

Brazíliában, São José városában egy négyéves kislány árván maradt: szülei közvetlenül születésnapja után hunytak el a fürdőkádban.

Ma 83 éves Halász Judit színésznő és énekesnő, generációk nagy kedvence

83 éve ezen a napon, 1942. október 7-én született Halász Judit Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő, énekesnő, érdemes művész, valamint a Halhatatlanok Társulatának tagja, aki örökre beírta nevét a magyar kultúra történetébe.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja