SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Önkénteseket vár a Sziget

Családinet [cikkei] - 2022-07-22
Két év kihagyás után újra várja az önkénteseket a Sziget. Aki aktív részese szeretne lenni az év legkáprázatosabb bulijának, a Sziget Fesztiválnak, itt a lehetőség: a www.fesztivalonkentes.hu oldalon várják a Fesztivál Önkéntesek jelentkezését.

A szervezők várják azok jelentkezését, akik elmúltak 18 évesek, akiket érdekel a fesztiválok világa, és jó társaságban, hasznosan szeretnék eltölteni a szabadidőt a nyár legnagyobb buliján.

Az önkéntes munka számtalan területen kínál tapasztalatszerzési lehetőségeket, legyen szó a logisztikai folyamatokban való segítésről, a különböző programhelyszíneken folyó munka támogatásáról, a látogatók eligazításáról vagy a fesztivál környezetvédelmi feladatainak ellátásáról. „Velünk beleshetsz Magyarország legnagyobb rendezvényének kulisszái mögé; megismerheted a szervezési folyamatokat, a háttérmunkát és felfedezheted, mi minden kell ahhoz, hogy egy ilyen hatalmas volumenű esemény létrejöjjön" – ígérik a szervezők. „A szakmai tapasztalat mellett egy nagyszerű, összetartó csapat tagja is lehetsz, akikkel nem csak a fesztivál, de a közös munka is óriási buli lesz" – teszik hozzá.

Jelentkezni a www.fesztivalonkentes.hu oldalon lehet, ahol minden egyéb részletet is közölnek a szervezők.

Aki részt vesz a programban a helyszínen napi 6 óra önkéntes munkával járul hozzá a fesztivál szervezőinek munkájához. A segítségért cserébe biztosítanak a fesztiválra szóló bérletet, elkülönített sátorhelyet, önkéntes pólót és napi egyszeri étkezést. A szabadidőben pedig természetesen mindenki részt vehet a kedvenc előadóinak koncertjein is.

Önkéntes munka a Szigeten

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Felfoghatatlan tragédia: egy hatéves fiú okozta egy újszülött halálát a kórház szülészeti osztályán

Egy hatéves kisfiú felügyelet nélkül kószált egy francia kórház neonatológiai osztályán, ahol halálos baleset történt: leejtett egy koraszülött babát, aki néhány nappal később belehalt sérüléseibe. A kórház, a család és a hatóságok most próbálják feltárni, hogyan történhetett meg mindez.

Dráma a horvát aquaparkban: tragédia egy vízi csúszdán

Egy békésnek induló családi nyaralás végzetes tragédiába torkollott a horvátországi Rab szigetén, amikor egy 21 hónapos kislány kicsúszott édesapja karjaiból egy vízi csúszdán.

Hátborzongató tragédia: Négyen is meghaltak, miután egy csecsemőt magára hagytak a tűző napon egy ház előtti füvön

Drámai mentés, megrázó családi tragédia, hatalmas összefogás - szívszorító eseménysorozat egy kisvárosban.

Ha ilyen popcornt vettél, ne fogyaszd el, rákkeltő lehet!

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az alábbi azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el!

"MINDEN NŐI MELL ALKALMAS A SZOPTATÁSRA" - Ez a videó megváltoztatja, amit a szoptatásról gondoltál

Ha te is azok közé tartozol, akik éjjelente azon izgulnak, hogy "mi van, ha nem lesz elég tej", "mi van, ha nem megy", vagy "mi van, ha pont úgy járok, mint anyukám"... akkor Bocskainé Irci üzenete mindent megváltoztat.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja