SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEKHÚSVÉT

Anya lett az ötvenéves Naomi Campbell

Családinet [cikkei] - 2021-05-19
Az Instagram és Facebook oldalára kitett posztjából tudta meg a világ, hogy anya lett a szupermodell Naomi Campbell.

A baba érkezésének módját egyelőre titok övezi, hiszen senki nem tudott róla, hogy a híresség várandós lenne.

Naomi korábban azt nyilatkozta, hogy nagyon szeretne anya lenni, de még nem találta meg az ehhez megfelelő férfit, egy másik, 2017-es interjúban pedig azt mondta, a tudomány fejlődése miatt nem sietteti a babavállalást.

Így jogosan merül fel a kérdés, hogy vajon természetes úton, vagy örökbefogadással, esetleg béranya segítségével érkezett-e a baba a családba, ahol még arról se tudni egyelőre, hogy Naominak partnere lenne.

Ami biztos, hogy az újdonsült anyuka nagyon boldog, és már most rajong a csöppségért, akit az alábbi sorokkal köszöntött a közösségi média oldalán, a kis talpacskáiról posztolt fotó kíséretében:

„Egy gyönyörű kicsi áldás engem választott, hogy az anyukája legyek. Megtisztelő, hogy ez a szelíd kis lélek az életem része lehet, nem is lehet szavakkal leírni azt az életre szóló köteléket, amin mostantól osztozom veled, angyalom. Nincs ennél nagyobb szeretet.”

 

 

 

indexkép: depositphotos

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Mobilon küldött, szexi üzenetek - Buktatók, példák, tanácsok

A mobilüzenetben a leírt szavakon túl a legmélyebb belső állapotunk és vágyaink is észrevétlenül átsugároznak. Hogyan válhat a tudatos üzenetküldés az intim közelség és a szexuális vágy valódi táplálójává, elkerülve a kapkodásból és a mesterkéltségből fakadó párkapcsolati csapdákat?

"Ez társadalmilag káros és veszélyes" - Dr. Novák Hunor nyíltan szembemegy politikus rokonai oltásellenes nézeteivel

Sokan ismeritek és olvastátok nálunk is Dr. Novák Hunor cikkeit, aki most egy rendkívül nehéz és személyes témában szólalt meg. Nyílt levélben határolódott el testvére, Novák Előd és sógornője, Dúró Dóra oltásokkal kapcsolatos, általa tudománytalannak és veszélyesnek tartott tevékenységétől.

Kalkulátorok kismamáknak és szülőknek

Terhességi, ovulációs, BMI és babaméret kalkulátorok egy helyen. Néhány adat megadásával azonnal megkapod a választ.

Amikor a csapból is a háború folyik - Így segíts a gyerekednek feldolgozni a félelmeit

Egyre több gyermek küzd rémálmokkal, alvászavarral, hasfájással, megmagyarázhatatlan dühkitörésekkel vagy éppen visszahúzódóvá váló viselkedéssel. A beszélgetések során pedig rendre előkerül egy közös nevező: a háború. Nemcsak a híradóban látott képek, hanem a magyarországi mindennapok egyedi jelensége, az utcai plakátok által közvetített, folyamatos fenyegetettségérzet.

„Zsuzsika már angolul tanul, a tiéd meg még csak a sárban dagonyázik?” – Vekerdy Tamás örökérvényű tanácsai a gyermek érzelmi biztonságáról

A játszótéren sokszor belénk hasít a félelem: a szomszéd gyereke már kilenc hónaposan felállt, a miénk meg tizenhat hónaposan is vígan négykézlábazik. A társadalom elhiteti velünk, hogy a korai fejlesztés a siker záloga, pedig Vekerdy szerint a folyamatos összehasonlítgatás és a képességek siettetése kifejezetten kártékony.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja