SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Rádőlt a tévé egy másfél éves kislányra Becskén

Tóth Nikolett [cikkei] - 2023-09-28
Amikor a kislány felmászott a tévéállványra, magával rántotta a készüléket, ami teljes súlyával ráesett a gyermekre. Az életét már nem tudták megmenteni.

Szeretetben nevelték kislányukat, mindent megtettek érte

Belegondolni is szörnyű, min mennek most keresztül annak a másfél éves kislánynak a szülei, akiknek gyermeke azért halt meg, mert ráesett egy televízió. A baleset szeptember 17-én történt, a kicsi játék közben mászott fel a tévéállványra, majd magával rántotta a készüléket - írta meg a Nool.hu

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs vezetője a lapnak azt mondta, mentőhelikopter érkezett a helyszínre, és a másfél éves gyermeket azonnal kórházba szállították. Életveszélyes állapotban volt. 

Később azonban a kislány belehalt a sérüléseibe. 

Agócs Pál, Becske polgármestere a lapnak azt mondta: 

"A faluban mindenki ismeri őket, mindent megtettek a gyermekért, szeretetben nevelték. A falu lakói és az önkormányzat mindenben a segítségükre lesz."

Korábban egy hasonló esetről számoltunk be, akkor egy szekrény esett rá egy kétéves gyerekre, amikor felkapaszkodott rá. 

A következő videón pedig  egy kétéves gyerekre dől rá a szekrény, de ikertestvére végül nagy nehezen kiszabadítja. A kicsiknek ez esetben szerencséjük volt, hiszen sokkal nagyobb baj is történhetett volna.

A szakemberek nem győzik hangsúlyozni, mennyire fontos a nehéz tárgyak, bútorok, stb. megfelelő, biztonságos rögzítése.

Indexkép: Depositphotos.com

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

5 étel, ami pajzsmirigy-alulműködést okozhat

Sok olyan növényi élelmiszert ismerünk, amelyet egészségesnek tartunk, de kockázatos molekulákat tartalmaz, amelyek felboríthatják a hormonális és anyagcsere-egyensúlyt. A pajzsmirigyhormon kritikus fontosságú a szervezet szinte minden sejtjének anyagcseréjéhez, és kritikus fontosságú az agy megfelelő fejlődéséhez a korai életben. Azoknál az embereknél, akik nem jutnak elegendő fehérjéhez vagy jódhoz az étrendjükben, nagy a golyva kialakulásának kockázata.

Egy sima megfázásnak hitték – kórház lett a vége a babánál: itt az RSV

Az RSV gyorsan és könnyen terjed, eleinte enyhének tűnő tünetekkel jelentkezik, ám néhány nap alatt súlyos légzési nehézségekhez, tüdőgyulladáshoz vagy akár bronchiolitishez is vezethet - és gyakran pont akkor súlyosbodik, amikor a szülő már megnyugodna, hogy "csak egy kis nátha volt"

Szülinapja után maradt árva a négyéves kislány: szüleire a fürdőkádban találtak rá

Brazíliában, São José városában egy négyéves kislány árván maradt: szülei közvetlenül születésnapja után hunytak el a fürdőkádban.

Ma 83 éves Halász Judit színésznő és énekesnő, generációk nagy kedvence

83 éve ezen a napon, 1942. október 7-én született Halász Judit Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő, énekesnő, érdemes művész, valamint a Halhatatlanok Társulatának tagja, aki örökre beírta nevét a magyar kultúra történetébe.

Éjszakai óvodát indítottak Terézvárosban

Terézvárosban új, családbarát program indult: havi egyszer az óvodák este hat és másnap reggel fél kilenc között ?éjszakai üzemmódra? váltanak. Az első alkalom sikeres volt, a szülők örülnek, a gyerekek kalandos élményekkel gazdagodtak ? de milyen kihívásokkal és kérdésekkel járhat ez az újítás?

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja