SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Bader György


Bader György
Pszichológus, asztrológus, tanár, családállító

pszichológus, Hellinger-féle családállító, asztrológus, Bach-virágterapeuta


Elérhetőségeim:
Cím: 7625 Pécs, Dr. Majorossy I. utca 36.
Telefon: 06-30/940-67-89
E-mail: info@pramana.hu
Honlap: http://www.pramana.hu/

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Kedves Bader György!
Köszönöm a választ. A lakhatásunk a barátommal tulajdonképpen azzal függ össze hogy ö is itt lakik velem ahol a gyerekekre vigyázok...haza nem akarna menni meg a gyerekek anyja is beleegyezett hogy itt legyen a barátom is. Anyukámnak eléggé sok betegsége van ....Agylágyulás amelynek következtében maradandó károsodása lett nem tud rendesen menni...sokszor megy rosszul a ball oldalát nem is érzi már kerekes széket is kiirtak neki. De nem csak ez több is van chron beteg, meg sokféle reumatologiai , neurologiai, pszichiátriai problémái is vannak. Válaszát elöre is köszönöm.
Kedves Kérdező,

a fentiek alapján a barátja esetében feltehetőleg az egyik legfontosabb mozgatórugó a nagyobb kereseti lehetőség, merthogy jelenleg Önnek köszönheti még a lakhatását is. Könnyen lehet, hogy ezt a külföldi munkát pont a kapcsolat komolyan vétele miatt akarná elvállalni; talán ezzel szeretné megalapozni a közös jövőjüket. Ha ez így lenne, akkor elképzelhető, hogy például büszkeségből nem mondta el mindezeket.
Ami az édesanyját illeti, az ő állapota valóban nem tűnik könnyűnek. Lehet, hogy érdemes lenne őt magát - mármint az édesanyját - megkérdezni, hogy mit szólna ahhoz, ha mondjuk két évre kimennének valahova közösen dolgozni (akár Ön is vállalhatna gyerekfelvigyázást ott is). Meg tudná-e oldani valamiképp az önmagáról való gondoskodást, vagy Ő is úgy érzi, ahogy jelenleg Ön, hogy egyedül nem boldogulna.
És ha mind a barátjával, mind az édesanyjával végigbeszélte ezeket, lehet, hogy nyílik egy ösvény a lehetséges megoldás felé.
Üdvözlettel:

Bader György
2014-12-11 07:48:39
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja