SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Bader György


Bader György
Pszichológus, asztrológus, tanár, családállító

pszichológus, Hellinger-féle családállító, asztrológus, Bach-virágterapeuta


Elérhetőségeim:
Cím: 7625 Pécs, Dr. Majorossy I. utca 36.
Telefon: 06-30/940-67-89
E-mail: info@pramana.hu
Honlap: http://www.pramana.hu/

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Kedves György!
Tegnap olvastam a Hellinger családállításról,és el kezdett érdekelni a téma.
Házasságom válságban van,illetve az én lelkem.Elvesztettem a bizalmam férjem iránt.Nem konkrétan női ügyek miatt.Nem tudom,ki ő valójában,mi jár a fejében,szeret-e engem úgy,ahogy én őt,ahogy házastársaknak kell szeretni egymást.3 hónapja külön élünk,én hagytam el,ő azóta próbál visszahívni.Nem ez az első külön élésünk,kapott már esélyt korábban is.
Hozzáteszem,tudom,hogy én is hibás vagyok a sok-sok vitában,félreértésben,de annak,hogy a bizalmam elveszítettem,abban ő a hibás,teljesen!!!! Ezt ő be is látta.
Viszont arra kér,hogy felejtsem el a múltat,és ne visszafelé gondolkodjak,hanem előre,ahhoz pedig bíznom kell benne.Ő nem hajlandó tovább győzködni,és bizonyítani,mit érez,és mik a tervei,tőlem várja,hogy döntsek,pedig kértem,segítsen nekem a bizalmat visszanyerni,hiszen ő játszotta el.Ehhez nekem sok-sok türelem,és kedvesség,öszinte szeretet kell......ő viszont kezdi feladni a küzdelmet.Én viszont végképp elbizonytalanodtam.
Valahogy érzem,örökké nem fogunk együtt maradni,félek,ha visszamennék megint,az csak időhúzás lenne.
Most,van egy udvarlóm,lelkitársam,és amikor elhatározom,hogy véget vetek a házasságnak,akkkor férjem tesz olyat,ami nekem újra a szeretetet hozza elő bennem( váratlan virágcsokor,vagy apró kis meglepetés.....amiket eddig nem tett)
nagyon fáradt a lelkem,és szeretnék útmutatót kapni,hogyan döntsek.A szüleim már teljesen elítélik a házasságunkat,és nem is vennék jó néven,ha visszamennék a férjemhez,mert szerintük hiába szeretem,férjem engem annyira nem,ahogy kellene.
Más családi mintát láttunk,és ez lehet az oka a nagy gátnak köztünk....?????
Siófok környékén van Hellinger oktató? Illetve a férjem szerintem nem jönne el velem,ő nem hisz az ilyenekben.Szerinte nekem kell valami lelki tanfolyam,neki nincs szüksége rá,állítja.Szerintem igenis lenne,hisz ő költözött el a szüleitől 13 évesen a közvetlen szomszédban lakó nagymamához,és ő nem beszél a szüleivel,amióta felesége vagyok,azóta egy fokkal jobb a viszonya a szüleivel,addig levegőnek nézte őket.
Én viszont napi kapcsolatban vagyok a szüleimmel,és sosem tagadnám meg őket.
Véleményét várom,és előre is köszönöm!
Á.R
Kedves Kérdező,

az egyszerűbbel kezdem: Siófokon és környékén nem ismerek kollégát, valószínűleg fel kéne utaznia Pestre állításra.
Ami kettejüket illeti: a férjének nyilvánvalóan jót tenne egy állítás egy olyan gyerekkorból kijőve, ahogyan Ön leírta - de hogy ő miként dönt a sorsáról, az az ő dolga.
Az Ön esetében is egészen biztos hasznos lenne egy állítás, mert úgy tűnik a tapasztalatok alapján, hogy amiként egyéni jellemvonások tekintetében sem "véletlen", hogy ki érint meg bennünket, úgy a családrendszeri kötések szintjén is "rímelünk" egymásra. Azaz, ami a férjénél nyilvánvaló és a felszínen érzékelhető probléma a családját illetően, annak a párja valamilyen módon ott kell hogy legyen az Ön lelkében - csak éppen tudatosulatlanul és nem az Ön szüleihez kötődően, hanem rejtettebben. Hogy ez pontosan mit is jelent, azt lehetne felderíteni egy állítással: kivel, melyik felmenőjével, rokonával van esetleg olyan módon kötésben, hogy - bár nem tud róla, de - meghatározza az életét és a kapcsolatait. Vagy esetleg nem az-e a helyzet, hogy Ön "féliker", aki elvesztette az ikertestvérét még bent az anyaméhben és azt a szeretetet nem találja sehol, senkinél?
Ezekkel azt akartam érzékeltetni, hogy - bár Önnek hál' Istennek jó a kapcsolata a szüleivel, mégis - valószínűleg van egy láthatatlan kapocs a férje problémája és az Ön lelki összerakottsága között, és ezt valóban leginkább családállítással lehet hatékonyan kezelni.
Üdvözlettel:

Bader György
2011-03-08 21:40:47
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja