SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Megszüljelek...? Vagy megöljelek...?

Kókai Kata [cikkei] - 2006-02-09
Mit tehet egy nő, ha lehetetlen helyzetbe kerül; válassza az abortuszt, vagy körömszakadtáig küzdjön a benne fejlődő apró életért?

Vajon hány olyan pár van a világon, aki fél életét odaadná egy gyermekért? Vajon hányan szeretnének gyermeket, mégsincs rá lehetőségük? És vajon hányan döntenek úgy, hogy abortusszal vetnek véget egy apró életnek?

Novák-Kovács Ágnes könyvét mindenkinek érdemes lenne elolvasni. Főleg azoknak, akik döntésre kényszerülnek, s azoknak, akik még nem érzik a döntés súlyát. Ágnes legújabb könyvében elszántan küzd azért, hogy a távolból is életeket mentsen, hogy megelőzze az abortuszt, a csecsemőgyilkosságot.

Hazánkban mintegy kétszáz nő választja az öngyilkosságot nem kívánt terhessége miatt.
Évente mintegy hatvanezer magzat életét veszik el abortusz által.
Mintegy 30-50 egészséges baba veszti el életét azért, mert édesanyja nem látja el.



Az olykor kegyetlenül őszinte könyv minden nő számára kötelező olvasmány; nemcsak a valóságot mutatja be, de felnyitja szemünket; a magzat is ember!

A könyv megrendelhető az No-Ko Sat Kiadónál
nkskiado@freemail.hu


(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Meghalt a 11 éves kisfiú, akit fürdés közben agyevő amőba fertőzött meg

Tragikus véget ért a kórházi kezelése annak a 11 éves szlovákiai kisfiúnak, akit egy párkányi fürdőben fertőzhetett meg a rendkívül ritka és szinte mindig halálos kórokozó, az agyevő amőba. A Naegleria fowleri nevű egysejtű ellen nincs biztos gyógymód - a fiú több napos küzdelem után hunyt el.

„Anyaként már csak árnyéka vagyok önmagamnak” - Őszinte TikTok-videók arról, hogyan változik meg egy nő a szülés után

Egyre több anya mutatja meg a TikTokon, mennyivel másabb volt az élete - és külseje - a gyerekvállalás előtt. A 30 virális videóval illusztrált trend kendőzetlenül tárja fel: anyának lenni gyönyörű, de sok nő közben elveszíti önmagát.

Lövöldözés Grazban: kilenc halott egy iskolai támadásban, a támadó is áldozatul esett

Iskolai tragédia rázta meg kedden Graz városát: egy volt diák lövöldözni kezdett a BORG iskolában. A támadásban kilencen vesztették életüket, köztük maga az elkövető is. A helyszínre érkező mentőegységek és rendőrök órákig dolgoztak a káoszban.

Krónikus betegségben is javíthatja az életkilátásokat a mozgás

A rendszeres testmozgással kapcsolatban az elmúlt évtizedek nagy epidemiológiai és klinikai vizsgálatai elegendő bizonyítékát adták annak, hogy hatékonyan alkalmazható nem csupán a betegségek megelőzésében, de a terápia részeként, akár krónikus betegeknél is - mondja dr. Vágó Hajnalka, a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika Sportorvostan és Kardiológiai Tanszékének professzora.

Ingyenes hétvégével nyit a Lupa

Idén immár 10. alkalommal nyitja meg kapuit az ország legnagyobb, természetes vizű strandja, a Lupa Beach. A május 30-án induló nyitóhétvégén nem kell belépőt fizetni, mi több, pénteken, szombaton és vasárnap is nappali bulikkal és gyermekfoglalkozásokkal melegíthetünk be az idei strandszezonra.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja