SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Szakbarbár


Szakbarbár
TB szakértő

TB ügyintéző, családtámogatási (családi pótlék, GYES, GYET, anyasági támogatás) és pénzbeli egészségbiztosítási ellátások (táppénz, terhességi gyermekágyi segély, gyed) szakértője.
Mielőtt kérdést teszel fel, kérlek, olvasd el bemutatkozásomnál az alapelveket!

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Tisztelt TB.szakértő !
Kérném szives segitségét az alábbiakban.
7o.éves nyugdijas, fő állásban még a mai napig egy részvénytársaságban dolgozik, teljes munkaidőben, elszámolt jövedelmel. Egy KFT-ben ügyvezető már évek óta. Kérdésem KELL- e utánna egészségügyi szolgáltatást járulékot fizetni.?
A KFT-ben semmilyen jövedelemben nem részesül. Kérném sürgősen válaszát,nagyon fontos.Melyik cég kötelezett a havi dij fizetésére és mikortól, jogszabály értelmében.
Köszönettel :Ica
A munkaviszonytól függetlenül kell, Tbj. rendelkezik róla, évek óta így van, hogy mikortól, annak nem fogok utánanézni, mert nem kismamás kérdés.

Szakbarbár
2013-02-20 22:10:15
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja