SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORBABA-MAMA HÍRLEVELEKFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Dr. Lázár Erika


Dr. Lázár Erika
Szülész-nőgyógyász szakorvos, okleveles villamosmérnök

Elérhetőségeim:
Telefon: 06-30/971-01-50
E-mail: lazar.erika@gynevac.hu
Honlap: http://www.gynevac.hu

Témakörök

összes téma      abortusz után     abortusz utáni teherbeesés     alacsony progeszteron     alhasi fájdalom     antibiotikum és a gynevac injekció     bakteriális gyulladás     bõrproblémák     candida     ciszta     coli baktérium     császármetszés utáni gyermekvállalás     császármetszés utáni szex     derékfájdalom     emlõdaganat utáni teherbeesés     erõs menstruáció     étvágytalanság     felfázás     felkészülés a lombikra     felkészülés a terhességre     fibrocisztás mellbetegség     folyás     folyás várandósan     gének     gomba     gombás fertõzés várandósan     gynevac injekció     gyógyszer hatása a magzatra     gyulladás     habituális vetélés     hajhullás     hormonprobléma     hpv     hüvelyfertõzés terhesen     influenza elleni védõoltás     inzulin rezisztencia     kétszarvú méh     klímax     leletelemzés     lombik     mûtét utáni nemi élet     mûtét utáni vérzés     magas prolaktin     magzatvédõ multivitamin szedése     méh heg repedés     méhfájdalom     méhgyulladás     méhösszetapadás     mellkeményedés     menstruáció várandósan     menstruációs görcsök     mioma     myoma     nátha várandósan     öröklés     ösztrogén túlsúly     pajzsmirigy alulmûködés     pco     pecsételõ vérzés     peteérés kiszámítása     petefészek fájdalom menstruációnál     progeszteron készítmény szedése     progeszteron pótlás     progeszteron túlsúly     prolactin szint eltérése     rákszûrés     rákszûrés várandósan     rendszertelen menstruáció     segítség megköszönése     sok tej     staphylococcus     sterilizálás     szexuális élet várandósan     szülés utáni vérzés     teherbeesés     teherbeesés 40 év felett     teherbeesés elmaradása     toxémia     túlsúly     ureaplazma     védekezés elmaradása     vércsoport eltérés     vetélés     vetélés utáni teherbeesés     vizsgálatok     zsíros bõr  

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Kedves Doktornő!
írtam Önnek levelet, de úgy láttam nem ért célba, ígyhát itt teszem közzé, az első része a történetem, a másik meg a jelen:

A történetem:
30 éves koromban (2008) szerettünk volna babát, de nem adatott meg, egy fájdalmas HSG után teherbe estem (2011), de 8 hétre rá elment a baba, műtéti beavatkozás volt a vége.
Utána jó pár évi újabb próbálkozás után 2014 májusában ráadtam a fejem egy laporoskópos, hysteroszkópiás műtétre, ahol kiderült minden szép és jó, de egyik petevezetékem sem átjárható és műtétileg sem megoldható. Nem marad más csak a lombik...Én egyet tudtam az életben, lombikot nem akarok!! Akkor a kórházban egy idősebb szobatársnőm mondta, hogy ő is mindig fel volt fázva, trichomonas, gomba és neki a gynevac segített. Mondta járjak utána. Mivel én is átmentem mindenféle felfázáson (coli) trichomonason, gombam és sorolhatnám.. nem volt veszteni valóm.
Akkor Ön kedves Erika, amikor már teljesen kétségbe voltam esve felvette a telefont (!!) és mindent elmondott, nem volt fukar az információval. Tudta, hogy szegedi vagyok és nem tudok felmenni Bp-re és így is segített. :-)
Kb június második fele lehetett, amikor elkezdtem a kúrát, 10 naponként a férjem is és én is megkaptuk a szurit. + minden szuri után flabelosszal rázattam a medencémet és sós vízben ücsörögtem.
2014. októberben elmentem HSG-re újra és láss csodát, mint kés a vajban átjárható lett mind a kettő petevezetékem + mondta az Inofolicot, mivel kiedrült inzulin rezisztenciám is van, s így novemberben már teherbe is estem. :-) Az elején feküdnöm kellett, de a 12 hét izgalom és rosszullét után csodás 6 hónap jött.

A jelenlegi sztorim már nem annyira jó...2017. április óta nem akar összejönni a baba, így most november 29 én uh-os HSG-n voltam, mindkét petevezeték elzáródott, a jobbat sikerült kinyitni, de a bal oldalit nem. Pedig nagyon vigyáztam magamra, nem voltam felfázva...egy dolog azonban volt, szülés után a 6. héttől nagyon fájt az együttlét a férjemmel a méhnyaknál, volt rákszűrés:negatív, nagyon lassan hónapok múlva múlt csak el. Miután nem szoptattam (1,5 év) akkor kaptam gyógyszert: AFLAMIN.
Ön szerint segítene újra a gynathren? Ha most mégis teherbe estem vmi csoda folytán, terhesség alatt fel lehet venni a védőoltást? Jól látom, hogy újra lehet kapni a gynathrent? Nekem minden pénzt megér, mert segített, ha jól emlékszem 2014-ben 150 ezer forint volt a férjem és az én adagom.
Előre is köszönöm!!!!
Tisztelettel:
Hajni Szegedről
Kedves Hajni!
Emlékszem a levelére, valószínűleg idő hiányában nem válaszoltam azonnal a levelére, utána pedig elfeledkeztem róla a sok levél között. Ezért most azonnal válaszolok.
Ha egyszer segített a Gynatren, másodszor is tudna valószínűleg, ha ugyanazokat a kísérő módszereket is alkalmazza. Érdemes megpróbálni, az ára ugyanannyi. Terhesség alatt is fel lehet venni a védőoltást. Nincs ártalmas hatása. Ugyanúgy 7 dobozzal vegyen, és kettesével adassák be férjével együtt az ampullákat. - Az újabb elzáródás azért még is valamilyen rejtett gyulladásra utal.

Üdvözlettel

Üdvözlettel

Dr. Lázár Erika
2017-12-11 23:14:28
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
A szerkesztő ajánlja