SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Dr. Lázár Erika


Dr. Lázár Erika
Szülész-nőgyógyász szakorvos, okleveles villamosmérnök

Elérhetőségeim:
Telefon: 06-30/971-01-50
E-mail: lazar.erika@gynevac.hu
Honlap: http://www.gynevac.hu
A szakértőnk jelenleg nem fogad kérdéseket, ezért csak az eddig neki feltett kérdéseket és az ezekre adott válaszokat tudod megtekinteni!

Témakörök

összes téma      abortusz után     abortusz utáni teherbeesés     alacsony progeszteron     alhasi fájdalom     antibiotikum és a gynevac injekció     bakteriális gyulladás     bõrproblémák     candida     ciszta     coli baktérium     császármetszés utáni gyermekvállalás     császármetszés utáni szex     derékfájdalom     emlõdaganat utáni teherbeesés     erõs menstruáció     étvágytalanság     felfázás     felkészülés a lombikra     felkészülés a terhességre     fibrocisztás mellbetegség     folyás     folyás várandósan     gének     gomba     gombás fertõzés várandósan     gynevac injekció     gyógyszer hatása a magzatra     gyulladás     habituális vetélés     hajhullás     hormonprobléma     hpv     hüvelyfertõzés terhesen     influenza elleni védõoltás     inzulin rezisztencia     kétszarvú méh     klímax     leletelemzés     lombik     mûtét utáni nemi élet     mûtét utáni vérzés     magas prolaktin     magzatvédõ multivitamin szedése     méh heg repedés     méhfájdalom     méhgyulladás     méhösszetapadás     mellkeményedés     menstruáció várandósan     menstruációs görcsök     mioma     myoma     nátha várandósan     öröklés     ösztrogén túlsúly     pajzsmirigy alulmûködés     pco     pecsételõ vérzés     peteérés kiszámítása     petefészek fájdalom menstruációnál     progeszteron készítmény szedése     progeszteron pótlás     progeszteron túlsúly     prolactin szint eltérése     rákszûrés     rákszûrés várandósan     rendszertelen menstruáció     segítség megköszönése     sok tej     staphylococcus     sterilizálás     szexuális élet várandósan     szülés utáni vérzés     teherbeesés     teherbeesés 40 év felett     teherbeesés elmaradása     toxémia     túlsúly     ureaplazma     védekezés elmaradása     vércsoport eltérés     vetélés     vetélés utáni teherbeesés     vizsgálatok     zsíros bõr  

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Kedves Doktorno,

Sajnos novemberben meghalt a babam a terhesseg 25. heteben, mivel a placenta nem tudta ot taplalni.
A boncolas szerint a babaval minden rendben volt, nekem sincs veralvadassal kapcsolatos betegsegem.(Csak pajzsmirigy problemam illetve nem differencialt autoimmun betegsegem, ami kockzati tenyezot jelenthet.)
Ennek ellenere a mehlepenyben infarktust allapitottak meg, a ver nem tudott megfeleloen aramlani (talan apro verrogok miatt). Nagyon kicsi is volt a placenta.

Itt, Angliaban a kisdozisu Aspirint ajanljak terhesseg 8. hetetol, (nem keso akkor elkezdeni??? )illetve a pozitiv teszttol azonnal Fragmin 5000 szurit kell naponta beadnom magamnak.

Az lenne a kerdesem, hogy On hogyan latja, mire kellene figyelnem a kovetkezo terhessegemnel?Onok is ezeket a veralvasgatlo szereket szoktak ajanlani hasonlo esetben?

Koszonom a valaszt!
Udvozlettel,
Zsuzsa
Kedves Zsuzsa!

Nem szoktunk aspirint adni a terheseknek. Nekem a tapasztalataim szerint az a véleményem, hogy a korai és középidős magzati halálozásnak főleg az alacsony progeszteron szint és a krónikus nőgyógyászati gyulladás az oka. Ahogy a jó búzamagból se lesz szép búzatábla, ha kavicsba, vagy homokba vetik, de szép búzatábla lesz belőle, ha löszbe vetik, úgy az embrió se tud szépen fejlődni, ha gyulladásos, alacsony progeszteron szintű méhnyálkahártyába ágyazódik be! A terhesség létrejötte előtt BE KELL ÁLLÍTANI a szükséges progeszteron szintet!szintet, ami egy magyar nőgyógyász professzor vizsgálatai szerint sokkal magasabb, mint amit a laborok az alsó határra kiírnak. Én a spontán vetélések után a következő terhesség ELŐTT állítom be a progeszteron szintet! A krónikus gyulladást igazán csak a jelenleg felfüggesztett forgalmazású laktobacillus vakcinával (Gynevec) lehet tartósan megszüntetni!

Üdvözlettel

Dr. Lázár Erika
2017-02-21 22:45:42
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja