Kérdezz-felelek
igen vizsgálták,van is inzulnrezizstenciám,de ez ettől sajnos független,endokrinológusom szerint ettől nem lehetek ilyen sűrűn igy éhes.ezért is gondol a nőgyógyász a Candidára.Akkor vizsgáltatom magam tovább
Üdvözlettel
Timi

AJÁNLÓ
Kérdezz-felelek
11 évesen, jegy és útlevél nélkül repült Rómába: a fiú, aki csak vécére akart menni
Rejtélyes körülmények között halt meg az ötéves kisfiú egy ottalvós estén - a szülei válaszokat keresnek
37 éves nő adta ki magát 12 éves kislánynak: 14 hónapig élt egy családnál „örökbefogadott gyerekként”