SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORBABA-MAMA HÍRLEVELEKFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK
Dr. Lázár Erika


Dr. Lázár Erika
Szülész-nőgyógyász szakorvos, okleveles villamosmérnök

Elérhetőségeim:
Telefon: 06-30/971-01-50
E-mail: lazar.erika@gynevac.hu
Honlap: http://www.gynevac.hu

Témakörök

összes téma      abortusz után     abortusz utáni teherbeesés     alacsony progeszteron     alhasi fájdalom     antibiotikum és a gynevac injekció     bakteriális gyulladás     bõrproblémák     candida     ciszta     coli baktérium     császármetszés utáni gyermekvállalás     császármetszés utáni szex     derékfájdalom     emlõdaganat utáni teherbeesés     erõs menstruáció     étvágytalanság     felfázás     felkészülés a lombikra     felkészülés a terhességre     fibrocisztás mellbetegség     folyás     folyás várandósan     gének     gomba     gombás fertõzés várandósan     gynevac injekció     gyógyszer hatása a magzatra     gyulladás     habituális vetélés     hajhullás     hormonprobléma     hpv     hüvelyfertõzés terhesen     influenza elleni védõoltás     inzulin rezisztencia     kétszarvú méh     klímax     leletelemzés     lombik     mûtét utáni nemi élet     mûtét utáni vérzés     magas prolaktin     magzatvédõ multivitamin szedése     méh heg repedés     méhfájdalom     méhgyulladás     méhösszetapadás     mellkeményedés     menstruáció várandósan     menstruációs görcsök     mioma     myoma     nátha várandósan     öröklés     ösztrogén túlsúly     pajzsmirigy alulmûködés     pco     pecsételõ vérzés     peteérés kiszámítása     petefészek fájdalom menstruációnál     progeszteron készítmény szedése     progeszteron pótlás     progeszteron túlsúly     prolactin szint eltérése     rákszûrés     rákszûrés várandósan     rendszertelen menstruáció     segítség megköszönése     sok tej     staphylococcus     sterilizálás     szexuális élet várandósan     szülés utáni vérzés     teherbeesés     teherbeesés 40 év felett     teherbeesés elmaradása     toxémia     túlsúly     ureaplazma     védekezés elmaradása     vércsoport eltérés     vetélés     vetélés utáni teherbeesés     vizsgálatok     zsíros bõr  

Kérdezz-felelek

Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Tisztelt Doktornő!
Tanácsot szeretnék kérni Öntől, mert megrekedtem, és nem tudom, hogyan tovább. 36 éves múltam, 10 éve vagyok együtt a férjemmel. Kapcsolatunk elejétől fogva folyamatosan visszatérő húgyúti fertőzéseket kaptam el, amit rendszerint ciprobay tablettával kezeltünk. A fertőzések szeretkezések után jelentkeztek, annak ellenére, hogy különösen ügyeltünk a higiéniára. Két éve megszűntek az ezzel kapcsolatos panaszaim, a fertőzés nem tért vissza. 2011-ben cisztát diagnosztizáltak, de akkori kezelőorvosom szerint nem volt jelentősége, és nem kezelt a problémával. Mi párommal 2011-től folyamatosan szerettünk volna gyereket, és ennek érdekében minden hónapban tettünk, sajnos sikertelenül. Orvosom 2013-ban Clostilbegyt kúrát javasolt, segítségével 3. ciklusban megfogant életem első terhessége, sajnos 6. hétben spontán vetéléssel fejeződött be. 2014 ben meddőségi központot kerestünk fel a sok sikertelen hónap után. Ott a fő vizsgálatokat végezték el mindkettőnknél, és semmi betegségre nem derült fény. A ciszta, ami még akkor is megvolt, akadályt jelentett volna a lombiknak, ezért ennek eltávolítását javasolták. Új orvost kerestem, műtét után a szövettan endometriózist állapított meg, sajnos egyik petefészkem és vezetőm eltávolításra került. Felépülésem után, idén megtörtént egy lombik beültetés, három embriót kaptam vissza. 5. héten az ultrahang szép szabályos ikerterhességet mutatott, hihetetlenül boldogok voltunk. 8. hétre rendeltek vissza szívhangra, addigra a terhesség szokásos tüneteit produkáltam émelygés, hányás, mellfeszülés, sem görcs, sem vérzés nem kísérte ezeket a napokat. Szívhang vizsgálatkor (8. héten) 6 hetes korban történt magzatelhalást diagnosztizáltak, így vákuummal eltávolításra került a terhesség. A kezelőorvosom (lombikos) azt tanácsolja, hogy amint lelkileg helyre jövök, vágjunk bele az új lombikba, de én úgy érzem, ez felelőtlen hazárdírozás, mert az ismétlődő magzatelhalás mögött állhat valami. Ön mit javasolna, milyen úton induljak tovább, vagy esetleg nyugodjak bele, hogy nem lehet gyermekünk a férjemmel?
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Hölgyem!

Az ismétlődő magzatelhalás mögött valóban állhat valami. de emiatt nem a babáról kell lemondani,hanem azt a valamit kell megtalálni és megszüntetni! Szívesen segítek ebben, de személyes találkozások kellenek hozzá, az összes lelete mellett.
Hívjon telefonon: +3630-9710150. Ha nem ér el nappal, március 27 kivételével minden este (hét végén is) telefonos rendelést csinálok 22.00-22.30 óráig.

Üdvözlettel


Dr. Lázár Erika
2015-03-26 23:59:39
Olvasói értékelés: nincs még értékelés
A szerkesztő ajánlja