/Kiemelt képünk illusztráció/
Az anya az úttestre zuhant, majd a saját autója alá esett
3 éves kislányát akarta hazavinni a bölcsiből az édesanya. Épp gyerekét tette be a gyerekülésbe az autó jobb hátsó ajtajánál, amikor egy autó beléjük rohant. Kőbányán, a Napsugár Bölcsőde előtt történt a baleset - írta a budapestkornyeke.hu.
Az autós továbbhaladva elgázolta a nőt, aki az úttestre, majd a saját autója alá esett.
A helyszínre érkező tűzoltók szabadították ki, majd megkezdődött az ellátása. Az eddigi információk alapján az anyuka töréses medencesérülést szenvedett. A mentők az Országos Baleseti Intézetbe szállították.
A kislányt visszakísérték a bölcsibe. Szerencsére neki nem esett baja, mert már az autóban volt, amikor az ütközés történt.
A sofőr a telefonja töltőkábelével volt elfoglalva, amikor balesetet okozott
Az autót vezető fiatalember az anyósa autójával közlekedett. Azt mondta, hogy nem az útra, hanem a telefonja töltőkábelére figyelt, ezért ment neki a parkoló autónak. Később megpróbált visszatolatni - talán azt gondolta, hogy a nő az ő autója alá zuhant. De tolatni már nem tudott, mert leszakadt a bal első futóműve.
A légalkoholos mérés eredménye szerint a sofőr nem volt ittas, amikor a baleset történt.
Indexkép: Depositphotos.com
(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)