Családinet.hu

Családinet Közösségek



A közösségről: Csacsogó lányokat,asszonyokat szeretnénk találni,akikkel megoszthatnánk az érzéseinket,élményeinket!/Férfitársaink is jöhetnek ám!Pl.:főzni szerető férjeinket is vonjuk be a beszélgetésekbe!Nálunk amióta a férjem nyugdíjba ment szinte mindig Ő főz.......ha látnátok milyen jókedvűen és milyen finomságokat tud./Őzvegyasszonyokat is szeretettel várunk.Nálunk barátságra és békére lelhettek,segítsünk mosolyogni a másikónknak,mert nincs mindig kedvűnk hozzá........!Egy-egy űzenettel tegyük széppé a napjainkat!Saját családi örömeinket Csacsogjuk el bátran,vagy épp kérjünk egymástól tanácsot ha valami aggaszt......... FORGÓSZÉL:sok szeretettel várom a galériátokat!Tegyétek kérlek szépen benneteket ide is be akiknek van! Levelek forognak zúgó szélsodráson kavargó körtánc kél ,pillanatspirálon megtestesül a szél. Hozzá egyik kedvencemet ajánlom.MAROON 5:Makes Me Wonder.................. Könnyedén,egyszerűen,mégis érdekesen!Mikről van mondva ez?Az írásaimról!E dícséretet most kaptam a blogomra,köszönöm!Ennél szebb dícséretet én még nem is kaptam! NÁLUNK EGYFORMA RANGBAN VAN MINDENKI!!!Ha valaki admin és talál olyat akit elfelejtettem annak-is-bevenni,kérem szépen:JELÖLJE BE AKIT KIFELEJTETTEM!!!Köszi,pussz!!!

nyílt - 48 tag

Fórumtéma: Te is légy Bonca!


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (0)

Nem érkezett még hozzászólás.