|
Lacko TündeKártyajós, személyiség-, és sorselemzőElérhetőségeim: Telefon: 06-30/309-02-42 E-mail: lotuszvirag0@gmail.com Honlap: http://tundercsillag.ucoz.hu |
Kérdezz-felelek
(Én berzenkedek tőlük is, mert korábbi rossz tapasztalataim miatt olyan a véleményem, h. szerencsétlen rokkantatkat csak kihasználják, embertelenül bánnak velük országszerte, odadobnak nekik valami pár tízezret, fizetés helyett, betanított munkára számíthatnak csak, pedig nekem diplomám van, jó képességeim. Szerintem... és asztrológus szerint.)
Kedves Erzsi nem szeretnélek elszomoritani, de nem azt fogod kapni, amire számítottál.
Érnek majd csalódások, és ezeket rosszul éled meg. Természetesen nem lehetetlen a munka amit szeretnél végezni, de nem sokáig látom hogy ezt tudod majd tenni.
Kedves Tünde,
nagyon köszönöm előző válaszod (amit ide bemásoltam), bocsánat még azt szeretném tudni, h. akkor ha nem ehhez az alapítványhoz, akkor máshova fordulva elérhetem-e a normális nekem való helyzetet. Tehát, h. más segítségével munkához, fizetéshez jutni. Pl az jó út-e, h. egy unokanővéremmel kiokoskodjuk, mit lehetne tenni, esetleg ő, v. más föl tudna venni? Vagy egyáltalán ezügyben máshoz fordulva, és hagyva a f...-be ezt az alapítvány. Vagy vállalkozói lét valahogy? Vagy esetleg, lehet, 1-2 év múlva, külföldi rokon tud-e maguknál munkát szerezni/adni? Vagy lehet, h. nem is kell ezzel vesződnöm, mert az, h. anyagi biztonságom legyen, nem is munkahelytől függ? Bocsánat az újabb kérdésekért, de olyan nem normáli a helyzetem.
Válaszod előre is köszönöm!
Erzsi
És a munka kapcsán , sajnos egyelőre nem látni változást, a lehetőségek mindig ott lesznek, de valamiért nem akarnak bejönni.
Sokszor elmondom és szinte minden harmadik levél, hogy egy nagy mindenre kiterjedő kivetéssel sokkal többet, és biztosabbat tudok mondani, és mindemellett fél évig foltmayosan kérdezhetsz emailban és skypen is.
” Szeretne tudni, hogy mit tartogat Önnek a Sors? Éljen a lehetőséggel és kérje díjmentesen a kivetéseket + az ajándékot - lackot@vipmail.hu