|
Cigánykártya.hu jósnőiKártyavetés, jóslás, sorselemzésMottónk: A sorsodat előre megismerni: kíváncsiság, a megismert sorsodon változtatni: bátorság. Ha kíváncsiskodsz, bátor is legyél!!! Elérhetőségünk: Honlap: http://www.ciganykartya.hu |
Kérdezz-felelek
Az lenne a kérdésem,hogy az idén megtalálom e a nagy Őt?33 éves nő vagyok,jelenleg van kapcsolatom,ám ez teljesen reménytelen,mert az illető házas.Választott lapom:XI
Köszönettel:Erika
A kivetésed itt találod:
www.ciganykartya.hu/ciganykartya/kivetesek/resultdownload.php?oid=aWQ9MjYzMjUmY3JjPWZlZDQ5Zjdj
Amíg fél lábbal benne vagy egy kapcsolatban, addig hogyan szeretnél másikat? Egy fenékkel nem lehet megülni két lovat, úgy hogy az megfelelő legyen – már ne is haragudj a hasonlatért.
Te magad nem érzékeled, de azzal hogy benne vagy egy kapcsolatban egy láthatatlan pajzsot húzol magad köré. És ennek mi az eredménye?- más szemmel nézel azokra, akik szeretnének kapcsolatba lépni veled, és elutasítod őket a megnyilvánulásaiddal ( nem tudatosan, de ezt teszed). Engedd el őt, és akkor jó esélyed lesz a boldogságra.
Szeretettel: Hajnalka