A korábban Görzenálként ismert Budapest Garden 2019-ben teljeskörű átalakításon ment át és merőben új arculattal jelentkezett. Célunk volt, hogy az eddig elsősorban extrémsportolók körében ismert helyet megnyissuk a nagyközönség előtt is, ezért a sportlehetőségek mellett vendéglátó egységekkel és családbarát programokkal bővítettük a park kínálatát.
A 13.000 négyzetméteres területen jelenleg 10 vendéglátóhellyel és 18 egyéb programlehetőséggel várjuk a hozzánk látogatókat. Ezek között szerepel a családosok két nagy kedvence, az óriástrambulin és buborékfoci, de van lehetőség műfüves focipálya-bérlésre és strandröplabdázásra is. A sportok rajongói ezen kívül kipróbálhatják a méltán híres Ninja-akadálypályánkat, a megújult extrémsport pályát, valamint a street workoutot.
Parkunk legnépszerűbb szolgáltatása az egész nyáron át tartó ingyenes kertmozi, ami a tavalyi szezonban szinte végig teltházon futott. Ezen kívül rendszeres jelentkezünk italkóstoló workshopokkal, stand up comedy-estekkel, főzőversenyekkel, vásárokkal, sporteseményekkel és nyári napközis táborokkal. A 2021-es szezonban készülünk ingyenes gördeszka-oktatással iskolások számára, valamint hamarosan elkészül vadonatúj játszóterünk is.
2020 óta megújult, hatalmas street food-választékkal várjuk a látogatókat, amelynek felhozatalát idén még tovább bővítjük. A jelenlegi kínálatban többek között pizza, hamburger, rántott csirke, lángos, hekk, fagyi és empanada szerepel, de van lehetőség bogrács- és grill felszerelés bérlésére is, amihez a főzni való ételen kívül mindent mi biztosítunk.
A sporton és a vendéglátáson kívül van egy mobilszaunánk és egy, a gyerekek számára nagyon izgalmas tűzoltós szabadidőparkunk is a Budapest Gardenen belül - és ez még mindig csak a jéghegy csúcsa. További információ a helyről és a programlehetőségekről a https://budapestgarden.com weboldalon.
Várunk a 2021-es szezonban is mindenkit nagy-nagy szeretettel!
(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)