Családinet.hu
#440 mamagi
2006-10-29 16:09
nem szex és nem nyújork 163
nem szex és nem nyújork

A nyáron leszedett, kimagozott, bezacskózott két vödörnyi szilvából ma elővettem az egyik zacskót és jókedvemben azt mondtam, szilvás gombócot gyártok.

A kicsi délutáni csicsije után láttam neki, de egyszerre már ott tipródott mellettem a férjem, meg a gyerek, és mindenki segíteni akart.
Így hát én meggyúrtam a tésztát, kinyújtottam, a kicsi rakta bele a szilvát és kanalazta rá a fahéjas cukrot, utána apa megformázta a gombócokat én meg főztem és forgattam a zsemlemorzsába.

Kb. harmincat készítettünk Surpri<br />
sed , igaz ebből vagy tizet főzés nélkül lefagyasztottam.

Ma valahogy ilyen szénhidrátos napunk van Confuse<br />
d , délben a leves után mákos gubát is készítettem Cool

(most mindenki tiszta mancs a cukormáztól és fetrengünk a pocakjainkkal Laughing
Hozzászólások: (összesen 1)
Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
2006-11-07 16:09 babygirl30
Hello ! My name is mis Carolin i saw your profile today @csaladinet.hu and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send a mail to my email address so i can give you my picture for you to know whom l am.Here is my email address ( carolin_55godwill@yahoo.ca ).I believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address above.miss Carolin.(Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) Please reply me with my email address here (carolin_55godwill@yahoo.ca)