Családinet.hu
.
Dátum szerint:
Felhasználó szerint:
Kategória szerint:
Kulcsszó szerint:
Legutóbbi 20 bejegyzés
#798 mamagi
2007-03-09 15:36 :: nem szex és nem nyújork
nem szex és nem nyújork 334
nem szex és nem nyújork

A böjt harmadik napja a legnehezebb. Ilyenkorra kiürülnek a szervezet cukkoraktárai, a test kezd átállni a fehérje és zsírok bontására.

Eléggé agyonvert vagyok. Gondolom tele vagyok méreggel. De ha a mai napot klasszul végigcsinálom, akkor holnap már ismét erőre kapok, és a testem elsősorban a zsírból tartja fenn magát.

A negyedik nap mindig nagyon élvezetes, ellentétben ezzel az átállós harmadikkal. A folyadékbevitelem 3-4 liter körü...
#797 mamagi
2007-03-09 10:28 :: nem szex és nem nyújork
nem szex és nem nyújork 333
nem szex és nem nyújork

Tele vagyok kétellyel az anyaságomat illetően. Tudom, hogy vannak dolgok, amiket nagyon jól csinálok, másrészt azonban bőségesen akad olyan is, amit valószínűleg igen rosszul.
Nagyon szeretnék odaadóbb anya lenni, de gyakran elfogy a türelmem, néha felemelem a hangomat, és ez megikeszti a gyereket.
Nagyon nehezen bírkózom meg a hisztikkel, egy másodperc alatt lefagy az agyam az oktalan nyekergésektől.
Nem tudom más ezt hogyan csinálja?...
Tovább | Hozzászólások: 3 Olvas