SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

A villamosmegállóban szülte meg gyermekét egy nő Budapesten

Kercsó Dorottya [cikkei] - 2020-05-25
A 4-es 6-os villamos Blaha Lujza téri megállójában vajúdó asszonynak a rendőrök segítettek világra hozni a kisbabáját.

Képünk illusztráció!

Vasárnap este járókelők intettek le két járőröző rendőrt a Blaha Lujza téren - olvasható a rendőrség honlapján. Egy félig eszméletlen állapotban lévő nőhöz hívták őket, aki egy padon ülve vajúdott. Amikor a rendőrök odaértek hozzá, kiderült, hogy a szülés már rendkívül előrehaladott szakaszába került, a nőnek ugyanis már tolófájásai voltak.

A két rendőr, Papp Benjámin főtörzsőrmester és Berkes Alexandra őrmester lefektették az asszonyt. A nő a kezét fogva bátorította őt, míg a férfi pedig az utolsó nyomásra kisegítette a babát a szülőcsatornából. Az anyát és az újszülöttet ezután a SOTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájára szállították. A szülés közben a helyszínt a BRFK biztosította.

A 36. hétre született kisfiú a Noel nevet kapta. Ő és édesanyja is jól vannak.

Kapcsolódó cikkeink:

Kép: OndroM / shutterstock

 

(A hozzászólások megjelenítéséhez jelentkezz be Facebookra!)

LEGOLVASOTTABB

Tragédia az uszodában: egy 10 éves fiú 5 méterről ugrott a vízbe, rázuhant egy 67 éves férfira, aki a helyszínen elhunyt

Egy szomorú baleset rázta meg azt az uszodát, ahol egy 10 éves fiú az 5 méteres ugrótoronyról ugrott a medencébe, és egy 67 éves férfire zuhant. A férfi a helyszínen életét vesztette, miközben a gyermek is eltűnt a rendőrség elől. Az eset rávilágít a medencehasználat biztonsági szabályainak fontosságára.

Őrizetbe vettek egy 13 éves fiút, miután játszótéri balesetben meghalt egy 12 éves gyerek

Tragédia történt egy játszótéren: egy 12 éves fiú életét vesztette, miután leesett a körhintáról, amelyet egy elektromos kerékpár segítségével hajtottak meg. A rendőrség egy 13 éves fiút gyanúsítottként vett őrizetbe.

Kétéves fiú halt meg, miután az orvosok sűrített levegővel próbálták eltávolítani az orrába szorult pattogatott kukoricát

Egy rendkívül felkavaró eset rázta meg Brazíliát, amikor egy két éves kisfiú vesztette életét azután, hogy az orvosok súlyos hibát követtek el egy egyszerű orrdugulás kezelése során. A fiú orrába szorult pattogatott kukoricaszem eltávolítása közben alkalmazott sűrített levegős eljárás következtében a gyermek tüdeje és gyomra is megrepedt, ami végzetesnek bizonyult.

Szívszorító tragédia: Egy anyuka lelőtte halálos beteg férjét és két gyermeküket - a legkisebb gyermekük árván maradt

Egy szívszorító tragédia történt New Hampshire-ben, ahol Emily Long, 34 éves anyuka lelőtte a halálos agydaganatban szenvedő férjét, két gyermeküket, majd végül önmagával is végzett. A tragédia után a legkisebb gyermekük, egy hároméves kisfiú árván maradt - ő sértetlenül került egy család gondozásába.

Meglett a 11 milliomodik Szitizen

2025. augusztus 11-én, hétfőn, a fesztivál zárónapján, 14 óra 30 perckor belépett a Szigetre a kezdetektől számított 11 milliomodik látogató.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja