|
Dr. Hidvégi Edit
Gyermekorvos
Az OrvostKeresek.hu specialistája "gyermekorvos" témakörben. Kérem, tegye fel kérdéseit, készséggel válaszolok Önnek! Bizalmát köszönöm!
2025.07.07 és 2025.07.30 között szabadságon.
|
A szakértőnk jelenleg nem fogad kérdéseket, ezért csak az eddig neki feltett kérdéseket és az ezekre adott válaszokat tudod megtekinteni!
Kérdezz-felelek
Kérdezni a gomb megnyomásával tudsz, amennyiben a napi kérdések száma még nem haladta meg a napi limitet.
Kedves Doktornő! Kisfiamban 2 hete kullancsot találtunk, most hetfore piros folt vette körül 3-4cm szélességben, szerdára 5cm széles lett. A gyermekorvosunk szerint várjunk még par napot, mert nem tipikus, fog-e meg nőni. On szerint mire utal a folt? Köszönöm!
Kedves Kérdező!
Sajnos ez arra utalhat, hogy a kullancs fertőzött volt. Javaslom a megfelelő antibiotikus kezelés megkezdését. Emiatt vigyék vissza a gyermekorvoshoz.
Üdvözlettel:
Dr. Hidvégi Edit
2024. 06. 06. 00:20
Olvasói értékelés:
nincs még értékelés