Héthónapos fiával az ölében vizsgázott egy hallgató az ELTE-n
Kercsó Dorottya [cikkei] - 2020-01-17
A levelező tagozatra járó, tanító szakos Niki korábban az órákra is magával vitte Leventét.
A héthónapos Levente már tiszteletbeli egyetemistának számít, hiszen a félév során rengeteg órán volt jelen édesanyját, Nikit kísérve, most pedig a német szigorlatot is az ő ölében ülte végig – olvasható az ELTE Savaria Egyetemi Központ Facebook-oldalán.
Mint írják, a kisfiú végig fegyelmezetten viselkedett, figyelmét főleg a helyiség lámpái kötötték le. Bájával ő is fényt vitt a szürke januári vizsganapba.
A hír kommentelői szinte mind gratuláltak az édesanyának a nem mindennapi teljesítményért, ugyanakkor többen megjegyezték, hogy az egyetemet is dicséret illeti a helyzet során tanúsított rugalmasságáért.
Kapcsolódó cikkeink:
- Miért olyan fáradtak a kisgyerekes szülők? - Egy anya videóra vette egy éjszakáját
- Hallgatói jogviszony alapján járó gyed (diplomás gyed)
- Több laza szülőt a világnak!
- Gyereknek és szülőnek is nagyon fárasztó az intenzív gyereknevelés - egyre többen szállnak ki a mókuskerékből
Kép: ELTE Savaria Egyetemi Központ/Facebook , Kleinhappel Miklós
LEGOLVASOTTABB
Súlyos mérgezést okozhat - egyre több kamasz használ ilyet
Bár tüdőrákot nem, de gyors nikotinmérgezést okozhat a snüssz. Egyre többen használják, miközben a rövid- és hosszú távú veszélyek sokak előtt ismeretlenek.
5 mondat, amit minden fiúnak hallania kell a szüleitől: így lesz belőle empatikus és magabiztos férfi
Minden szülő azt szeretné, hogy gyermeke bátor, önazonos és kiegyensúlyozott felnőtté váljon — ám a fiúgyermekek nevelésében is sok beidegződés él, amelyek az érzések elfojtását, a teljesítménykényszert vagy a hibák kerülését erősítik. Pedig a fiúk is vágyják, hogy megértsék, szerethetőek önmagukért, nem csak az eredményeikért vagy erősségükért. Ezek a szülői mondatok idővel belső hanggá válnak, és meghatározhatják, hogyan látják önmagukat egész életük során.
Autizmus-szerű tünetek az óvodásoknál: A korlátlan kütyüzés veszélyei
"A mai óvodáskorúak nem tudnak olyan nyelvi szinten teljesíteni, mint az 5 évvel ezelőtti óvodások" - figyelmeztet egy friss magyar kutatás. A szakemberek szerint már bölcsődés korban kütyüznek a gyerekek, és ezt súlyos fejlődési problémák követik. De visszafordítható-e a folyamat? Mikortól kell aggódni?
Régi tévhit dőlhet meg a mogyorófélékről
A magvak fogyasztása, tünetmentes időszakban, nem növeli az egyik gyakori vastagbélgyulladás, az ún. divertikulitisz kockázatát, sőt akár enyhén csökkentheti is - derül ki a Semmelweis Egyetem friss tanulmányából. A kutatók kb. 800 ezer ember adatait elemezték, hogy kiderítsék: indokolt-e a régen sokszor hangoztatott tanács, miszerint a betegségben szenvedőknek kerülniük kell a mogyoróféléket - vagy ez csupán városi legenda.
Eltűnt egy tizenöt éves holland lány Pápáról
Egy 15 éves holland származású lány, Seline Engelina Marie Louis Kerseboom tűnt el Pápán november 10-én, akinek felkutatásához a rendőrség a lakosság segítségét kéri. A tinédzser az otthonából távozott ismeretlen helyre, telefonon azóta sem elérhető, eltűnése óta semmilyen hír nincs róla.













Családinet hozzászólások: