Prof. Dr. Balázs Csaba

Prof. Dr. Balázs Csaba

Endokrinológus

A Budai Endokrinközpont specialistája "endokrinológia" témakörben
Kérem, tegye fel kérdéseit, készséggel válaszolok Önnek! Bizalmát köszönöm!

← Összes kérdés

Olvasói kérdés
Tisztel dr. úr!
23 éves lány vagyok, és azzal a problémával fordulok Önhöz,hogy kóros szőrösödésem / has, láb, szinte mindenhol ahol a férfiaknak is , az államon is van pár szál, gyantázom, de nem gyengül, és emiatt rosszul érzem magam, undorodom magamtól/, acne-s az arcom/ ami jelenleg már meggyógyult/, vérzésem 34-36-néha 40 napra jön meg, előtte barnás cseppek vannak, szinte nem lehet kiszámítani, össze-vissza van!Dianne 35-t szedtem az arcomra, kb 1,5 éve hagytam abba és azóta így menstruálok, az orvosom azt mondta nincs semmi bajom, de én félek , hogy esetleg nem lehet gyerekem / a hormon zavar miatt/.Roacutan tbl-t szedtem kb 1 évig, azt olvastam a tájékoztatóban, hogy hirzutizmus lehet a mellékhatása/ a gyógyszer szedése előtt is több szőr volt rajtam, mint kellett volna , de a gyógyszer szedése után sokkal több lett/!
A bőrgyógyászom nem adott semmilyen felvilágosítást, nem küldött belgyógyászhoz sem, de én nem szeretnék így élni, szeretnék meggyógyulni! Félek elmenni orvoshoz, mert szégyellem a testem!
Kérem adjon valamilyen tanácsot mit tehetnék vagy kit keressek meg személyesen akiben bízhatok
Előre is köszönöm válaszát!
bambi
Szakértői válasz
Tisztelt bambi!
A leírtak alapján a hirsutismus valóban fennállhat. Ezzel kapcsolatban utalok az általam ezen a honlapon az elmúlt év közepén részletesen közöltekre.
Részletes endokrinológiai, ill. immunoemdokrin vizsgálatot javaslok.
Jó egészséget kívánok:
Prof. Dr. Balázs Csaba2010. 03. 08. 11:16Még nincs értékelés

Kérdeznél a szakértőtől?

Tedd fel kérdésedet – a szakértőnk igyekszik válaszolni.

Fontos: A CsaládiNet cikkei tájékoztató jellegűek, és nem helyettesítik az orvosi, jogi vagy más szakértői tanácsadást.