|
Lacko TündeKártyajós, személyiség-, és sorselemzőElérhetőségeim: Telefon: 06-30/309-02-42 E-mail: lotuszvirag0@gmail.com Honlap: http://tundercsillag.ucoz.hu |
Kérdezz-felelek
Úgy érzem, össze vagyok zavarodva. Talán Ön tud egy kicsit segíteni....Néhány éve egyedül élek már, és mindig arra vágytam, hogy megtaláljon egy olyan valaki, aki megbízható, komoly felvállalós kapcsolatot akar, és megfelelünk egymásnak. De eddig csak olyan valakikkel találkoztam, akik csak kellemes időtöltésre vágytak. 8-10 évvel fiatalabbak voltak nálam és kezdettől fogva tudtam, hogy ebből igazi kapcsolat soha nem lesz, de elfogadtam. Messzebb is laktak, ritkán tudtunk találkozni.
Most úgy néz ki, hogy találkoztam valakivel, aki komoly kapcsolatot akar velem. Azt hiszem komoly, felelős ember, csak az egyik bajom vele, hogy 7 évvel idősebb nálam, és ezt én sokallom.
A másik, hogy pár kilométerre lakik tőlem, és zavar, hogy még mielőtt elszánnám magam a kapcsolatra, már minden ismerős tudná a környéken, hogy együtt vagyunk.
A harmadik, hogy bizonytalan vagyok, hogy tényleg Ő-e az, akivel nekem ezt a kapcsolatot akarnom kell? Nem mindenben egyezik azzal, akit elképzeltem magamnak.....Én húznám az időt, Ő pedig siettetné. Pedig én nem akarok hamis illúziókat ébreszteni benne, hátha meggondolom magam még....
Nem tudom mit tegyek? Esetleg látható az, hogy tényleg nekem való ez az ember? El tudom felejteni ezeket a félelmeimet és jó kapcsolatot tudunk kialakítani egymással?
Vagy jogosak a félelmeim, mert nem Ő az, aki nekem igazán való, hanem az a valaki majd ezután lép az életembe?
Kedves Tünde, mit tegyek? Mit mutatnak a lapok?
Válaszát előre is köszönöm!
Merci09
A lehetőség előtted van és ne enged ki a kezedből
Kérd emailban az ingyenes elemzést, vagy pedig a teljes nagy elemzés ami mellé+ ajándék is jár a kivetés mellé. lackot@vipmail.hu