|
![]() Enczmann ÉvaNeurofeedback Tréner, Feng Shui szakértőElérhetőségeim: Telefon: 06-30/393-76-24 E-mail: enczmanneva@gmail.com Honlap: https://www.neurofeedback-agytrening.hu/ http://www.fengshui-harmonia.hu |
Kérdezz-felelek
Mi lesz a következő életszakaszunk ? Fiam :1997.02.03. 11.20 Szikszó.
Férjem :1967.07.09. Miskolc
Én :1970.05.29. 13 óra Sajószentpéter.
Hogyan tudnám, kiárnyékoló lapokkal összegyüjteni ,a rossz alvást zavaró tényezőket, a szobába ? Nincs lehetőség az ágy áthelyezésére.
Válaszát előre is köszönöm. További szép napot,és jó munkát. Tünde
A negatív sugárzásokat árnyékoló lapokkal lehet semlegesíteni.
Erre külön módszer van.
Ha szeretne földsugárzásmérő szakember tanácsát kérni ajánlom
a http://www.bencze-marosi.hu oldalt. Nagyon megbízhatóak, jó szakemberek.
A következő életszakaszukban járnak február 4-től:
A fia Sziszkó a következő szakaszában van életének:
2014 feb. 4 - 2015 feb. 4 ( 5-ös FÖLD HÁZ-INGADOZÁS). Ebben az időszakban abba a házba lépett be, amelyben született. Mivel a centrumban van, a tevékenységek és energiák ön felé irányulnak. Rengeteg dolgot, tevékenységet tapasztalhat meg. Sok lehetőséggel találkozik, és igen gyakran nagyon nehéz választani. Próbáljon egyensúlyban maradni. Sokan ezt az időszakot használják ki a változásra.
Férje:
2014 feb. 4 - 2015 feb. 4 (7-es FÉM HÁZ-ÜNNEPLÉS).
Ez a ház foglalja magában a szüret utánni ünnepet. Ez egy pihenésre szánt időszak, ahol még hasznára van az előző évek igyekezete. Itt lehet, hogy az előző év váratlan pénzeit élvezi, de az is lehet, hogy ebben az időszakban többet költ, mivel nagyobb az igénye a társadalmi életre. Legyen boldog és gondoljon vissza az eredményekre. Nagyon jó időszak a gondolkodásra, a spirituális fejlődésre. A kommunikációra, minden tárgyalás részletére igazán figyelnie kell. Ebben a házban különleges vonzerővel rendelkezik.
Ön:
2014 feb. 4 – 2015 feb. 4. ( 4-es fa ház - gyors növekedés). Az okosan gondolt tervek és jól kivitelezett ötletek meghozzák most a gyümölcsüket. Itt fogja Önt beérni a múltja: akár kedvezően v. Kedvezőtlenül. Minél jobban bízik magában, a siker lehetősége annál nagyobb. Kapcsolatai kitűnőek, szavának hitelt adnak és bíznak Önben. Vigyáznia kell azonban a stabilitás nélküli lendületre! Optimista álláspontja ellenére tartalékoljon energiát vész esetére, mert ilyenkor vétek hevesnek lenni. Helyes az előző év sikerei nyomán haladni, ill. Eltérni és váltani a vakvágányra futott tervektől.
Üdvözlettel,