Dr. Harsányi Edit

Dr. Harsányi Edit

Háziorvos szakorvos, talpmasszőr, addiktológus fülakkupunktőr, fitoterápeuta, Schüssler terapeuta
Elérhetőségem:
Honlap: http://www.drhem.eoldal.hu/

← Összes kérdés

Olvasói kérdés
Kedves Doktornő!

Nem igazán tudom, hogy kihez fordulhatnék a problémámmal...Pár héttel ezelőtt 10 napot töltöttem kórházban vastagbél gyulladással és emiatt 6 napig kizárólag infúziót kaptam, enni-inni nem lehetett. Utána még 4 napig kaptam naponta kétszer a vállamba a vérhigítót. Azóta mindkét vállamban csomó van az injekció helyén, illetve a jobb kézfejemen, ahol a branül volt bekötve szintén keletkezett egy csomó pár nappal ezelőtt, de ez már fáj is, mivel pont a vénámon van rajta. Tudna esetleg javasolni valamit, amivel elmúlhatna?

Előre is nagyon köszönöm!

Üdvözlettel:

Cs. Piroska
Szakértői válasz
Kedves Piroska!
Ez a kis csomó a gyulladás, ami az injekció helyén keletkezik. Van aki észre sem veszi, van akinél problémát okoz.
Lehet jegelni, illetve pl Teafa aroam olajjal, vagy Levendula olajjal maszsírozgatni, hogy a gyulladás hamarabb lezazlodjon, és felszívódjon aminek nincs ott helye. Ha egy hét múlva is ott van, akkor mindenképp mutassa meg annak az orvosnak, aki adta az infúziót. Lehet, hogy olyan anyag volt benne ami hosszabb ideig gyógyul.

Remélem meg tudtam nyugtatni!
Üdvözlettel:
Dr. Harsányi Edit2012. 08. 20. 18:24Még nincs értékelés

Kérdeznél a szakértőtől?

Tedd fel kérdésedet – a szakértőnk igyekszik válaszolni.

Fontos: A CsaládiNet cikkei tájékoztató jellegűek, és nem helyettesítik az orvosi, jogi vagy más szakértői tanácsadást.