SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓD, EGÉSZSÉGSZABADIDŐRECEPTEK

Legyél TE az első ADEN- lány!

Családinet [cikkei] - 2013-01-08
A James Bond lányok után mi nem arra kérünk Téged, hogy leplezd le a gonosztevőket, ennél sokkal csajosabb programot kínálunk Neked!

Ha szeretsz sminkelni...

  • ha szívesen kipróbálnád a legújabb sminktermékeket...
  • s ha elég kreatívnak, megnyerőnek és meggyőzőnek érzed magad...,
  • akkor jelentkezz versenyünkre, mert Te lehetsz az első ADEN-lányok egyike!

Hogy miként is?

Készítsd el saját videódat, ahol maximum 90 másodpercben megpróbálsz minket meggyőzni arról, hogy miért lennél Te az ideális ADEN-lány. Beszélj egy kicsit a sminkelési szokásaidról és mondj el minden érdekes dolgot magadról! Ha elkészült a kis bemutatkozó anyagod, töltsd fel a Youtube-ra, majd regisztrálj az ADEN Cosmetics e-mail címén (adencosmetics@gmail.com) és csatold be a videód linkjét.

Példa a regisztrációra:

Helló, Anna vagyok, és jelentkezem az ADEN-lány versenyre. A videómat itt találjátok: www.youtube.com/ ezcsak egypelda. Értesítési címem: anna@pelda.hu




Mi természetesen minden regisztrációt visszaigazolunk, és a videókat kihelyezzük az ADEN Cosmetics Magyarország Facebook oldalára, az ADEN-lány alkalmazásba!

A versenyre a videókat 2013. január 14 és 28 között várjuk!

Az első szakasz lezárása után a szakmai zsűrink kiválasztja azt a 10+1 versenyzőt, aki továbbléphet a második megmérettetésre.

Hogyan zajlik a kiválasztás: 10 versenyzőt a zsűri juttat tovább, 1 főt viszont a közönség, hiszen a videó feltöltés lezárása után 5 napig (január 29 - február 2.) a közönség leadhatja a szavazatát a neki leginkább tetsző ADEN-lány jelöltnek!

A második körben a versenyzők egy gazdag ADEN- csomagot kapnak, a legmenőbb, legújabb sminktermékekkel (és persze gyönyörű színekkel), amikből a lányok tetszés szerint válogathatnak és egy újabb videó formájában a termékek felhasználásával és bemutatásával egy vonzó parti sminket kell elkészíteniük.

A 10+1 versenyző közül a zsűri kiválasztja a neki legjobban tetsző lányt és a közönség is a saját kedvencét. Ők ketten lesznek a 2013-as év ADEN-lányai!

És lássuk miért is érdemes elindulni a versenyen:

  • Mert végre azt csinálhatod, amit leginkább szeretsz: sminkelhetsz, miközben bemutathatod magad
  • ADEN-lányként egy gyönyörű Swarovski nyakláncot kapsz ajándékba, ADEN-lány gravírozással
  • Egy éven át eljuttatjuk Hozzád a legmenőbb ADEN termékeket, a szezon legszebb színeivel, amit folyamatosan tesztelhetsz és tapasztalataidat megoszthatod a nagyközönséggel
  • Minden ADEN rendezvényen ott lesz a helyed, sőt szereplési lehetőséget is kínálunk!
  • A 2014-es évi ADEN- lány versenyen már Te is zsűri tag lehetsz

Még van egy kis idő a játék indulásáig, épp elég arra, hogy felkészülj és kidolgozd saját videód koncepcióját!
Hajrá csajok, hiszen köztetek van a 2013-as év két ADEN-lánya. Mi már nagyon kíváncsiak vagyunk!

LEGOLVASOTTABB

Súlyos mérgezést okozhat - egyre több kamasz használ ilyet

Bár tüdőrákot nem, de gyors nikotinmérgezést okozhat a snüssz. Egyre többen használják, miközben a rövid- és hosszú távú veszélyek sokak előtt ismeretlenek.

5 mondat, amit minden fiúnak hallania kell a szüleitől: így lesz belőle empatikus és magabiztos férfi

Minden szülő azt szeretné, hogy gyermeke bátor, önazonos és kiegyensúlyozott felnőtté váljon — ám a fiúgyermekek nevelésében is sok beidegződés él, amelyek az érzések elfojtását, a teljesítménykényszert vagy a hibák kerülését erősítik. Pedig a fiúk is vágyják, hogy megértsék, szerethetőek önmagukért, nem csak az eredményeikért vagy erősségükért. Ezek a szülői mondatok idővel belső hanggá válnak, és meghatározhatják, hogyan látják önmagukat egész életük során.

Régi tévhit dőlhet meg a mogyorófélékről

A magvak fogyasztása, tünetmentes időszakban, nem növeli az egyik gyakori vastagbélgyulladás, az ún. divertikulitisz kockázatát, sőt akár enyhén csökkentheti is - derül ki a Semmelweis Egyetem friss tanulmányából. A kutatók kb. 800 ezer ember adatait elemezték, hogy kiderítsék: indokolt-e a régen sokszor hangoztatott tanács, miszerint a betegségben szenvedőknek kerülniük kell a mogyoróféléket - vagy ez csupán városi legenda.

Autizmus-szerű tünetek az óvodásoknál: A korlátlan kütyüzés veszélyei

"A mai óvodáskorúak nem tudnak olyan nyelvi szinten teljesíteni, mint az 5 évvel ezelőtti óvodások" - figyelmeztet egy friss magyar kutatás. A szakemberek szerint már bölcsődés korban kütyüznek a gyerekek, és ezt súlyos fejlődési problémák követik. De visszafordítható-e a folyamat? Mikortól kell aggódni?

Még ma vidd orvoshoz, ha ilyen tünetei vannak - egyre gyakoribb a betegség Magyarországon

A gyerekkori cukorbetegség nem játék, és sajnos egyre több gyermeket érint Magyarországon is. Milyen élete lesz a gyereknek? Hogyan lehet jól kezelni? Elfogadják majd a társai? Ezek a kérdések ijesztőnek tűnhetnek, de vannak gyakorlati, megnyugtató megoldások, amelyek segítenek a családnak és a gyermeknek eligazodni a diabétesz útvesztőjében.

© 2004-2022 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja