SZAKÉRTŐKMUNKAKÖZVETÍTŐKALKULÁTORFOGANTATÁSTERHESSÉGBABAGYEREKNEVELÉSTB, PÉNZÜGYEKÉLETMÓDSZABADIDŐRECEPTEKBABANEVEK

Mert Anya csak egy van!

Pribránszki Marianna [cikkei] - 2017-11-22
Ezért adott, hogy mindenért az Anya a felelős!
Óriási teher ez nekünk!
De, akár tetszik, akár nem, így igaz!

Ám lássuk meg ebben is a pozitívumot:

Akárhány éves a gyermekünk, akármi is történt eddig, mi Édesanyák, mindig képesek vagyunk változtatni, változást, pozitív fejlődést előidézni az életükben!

Mérhetetlenül boldog vagyok, hogy egyre több Édesanya fordul, komolyan gondolt segítségért hozzám, mert érzi, hogy valami nem igazán zajlik jó mederben az életükben!

Alapvető tény, hogy önbizalmat, magabiztosságot csak és kizárólag egy Édesanya képes adni a gyermekének, akárhány évesről is van szó. :)

Hiszen mindegy, hogy 3-13-23-33-43… éves gyermekről beszélünk, egy Édesanya gyökeresen tudja megváltoztatni a gyermeke önbizalmát. Ehhez egyetlen „aprócska” dologra van szükség:

Belátni, hogy valamit eddig nem csináltam jól!

Hangsúlyozom:

Egyre több ilyen tudatos, változni és változtatni akaró szülővel találkozom!

Örömteli, hogy nemcsak 3-14 éves korú gyerekek szüleiről van szó, hanem jóval idősebbekről is.

Utoljára egy nagyon drága Édesanya keresett meg, aki belátta, hogy valamit nem jól kezel 25 éves gyermekével kapcsolatban.

Hogy rövidre zárjam, minden megoldódott, mert az Édesanya képes volt változni, saját magán változtatni. Önmaga rosszul beidegződött, generációk óta tartó viselkedésén gyökeresen módosítani! Így rövid időn belül egy fantasztikus kapcsolat és egy önbizalommal teli 25 éves ember lett az eredmény!

Nagyon pozitív vagyok, mert folyamatosan látom, hogy nagyon sok Édesanya keresi a helyes megoldást!

Drága Szülők! Drága Édesanyák!

Hallgassatok a megérzéseitekre!

Ha valamit úgy éreztek, hogy nem jó, keressétek meg a hozzátok legmegfelelőbb megoldást. Mert igen, jók a megérzéseitek!!! Ezért hívnak benneteket: ÉDESANYÁKNAK!

És tudjátok: „Ha változást akarsz, kezdd magadon!”

És így a végére még egy nagyon fontos útmutató:

„Boldog gyermek, csak boldog anya mellett lehet!”

Mert, ha Te boldog és kiegyensúlyozott vagy, akkor Ő is az!

Függetlenül attól, hogy milyen anyagi körülmények között éltek, hogy teljes családban vagy esetleg egyedül neveled, falun vagy városon, kicsiny, de annál szeretettebb országunkban vagy azon kívül, a lényegen nem változtat:

„Boldog gyermek, csak boldog anya mellett lehet!”

Csak rajtunk múlik!

Millió puszi minden Édesanyának, Veletek vagyok!

Üdvözlettel: Gyerkőcökkel Suttogó

Pribránszki Marianna
Viselkedéspedagógus, Tehetséggondozó
Telefon: +36-30/429-5960
E-mail: info@gyerkocokkelsuttogo.hu
Facebook: Gyerkőcökkel Suttogó
Honlap: www.gyerkocokkelsuttogo.hu

Fotó: Gabriela Pinto / flickr

betöltés...
betöltés...

LEGOLVASOTTABB

Kalkulátorok kismamáknak és szülőknek

Terhességi, ovulációs, BMI és babaméret kalkulátorok egy helyen. Néhány adat megadásával azonnal megkapod a választ.

12 étel, amit SOHA ne adj a babának (tiltólista 1 éves kor alatt)

1 éves kor alatt a babának szigorúan tilos mézet, hozzáadott sót és cukrot, tehéntejet (italként), nyers húsokat és tojást, valamint fulladásveszélyes ételeket (egész dió, szőlő, popcorn) adni.

"Ez társadalmilag káros és veszélyes" - Dr. Novák Hunor nyíltan szembemegy politikus rokonai oltásellenes nézeteivel

Sokan ismeritek és olvastátok nálunk is Dr. Novák Hunor cikkeit, aki most egy rendkívül nehéz és személyes témában szólalt meg. Nyílt levélben határolódott el testvére, Novák Előd és sógornője, Dúró Dóra oltásokkal kapcsolatos, általa tudománytalannak és veszélyesnek tartott tevékenységétől.

Gyerek hiszti kezelése: okok, megelőzés és bevált megoldások szülőknek

Miért hisztizik a gyerek, és mit tehetsz szülőként? Okok, életkori sajátosságok, megelőzés, bevált módszerek és figyelmeztető jelek egy helyen.

Szívdobogás, pánik, fulladás 50 felett - szívbeteg vagyok, vagy a hormonjaim?

Ott ülsz a kanapén, tévét nézel, és hirtelen elkezd verni a szíved. Levegőt kapkodsz, pánikba esel. "Szívinfarktus?" - villant át az agyadon. Rohansz a kórházba, EKG, vérvétel, szívultrahang. Az eredmény: minden rendben. "De akkor mi ez?" - kérdezed az orvostól. "Lehet, hogy stressz" - jön a válasz. De te tudod, hogy ez nem stressz. Ez valami más.

© 2004-2026 Családi Háló Közhasznú Alapítvány - minden jog fenntartva.
Ügynökségi értékesítési  képviselet: Adaptive Media
ADATVÉDELMI BEÁLLÍTÁSOK
A szerkesztő ajánlja