Családinet.hu

Családinet Közösségek



A közösségről: 29 éves korom óta szeretek kutakodni a Gyógynövény enciklopédiában,Mária Treben írásaiban,szeretem a Természetgyógyász magazint............és Te?Főztél már Te is hecsedli lekvárt?Rántottál ki bodzát?Főztél körömvirág kenőcsöt?Ilyen és ezekhez hasonló történeteket szeretnék hallani!Szerettem volna!Jó volt itt két hónapig nagyon jól esett!!S mint tudja akinek tudnia:ILLIK,én már el is bucsúztam,max Október 5.-ig lettem volna így is! Hamarosan kezdődik az ősz,a tél.....mit tehetünk,hogy minnél kevesebbszer fázzon meg gyermekünk?Sportol a családotok?Ősszel mentek az erdőbe kirándulni?Szedtek-pl.-somot?Szent Mihály kenyeret?Ezekhez hasonló dolgokról szeretném ha szólna kis magazinom..........

nyílt - 6 tag

Fórumtéma: A mi beteg szűleinkről


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (2 db)


09. 20. 12:39
dawies

Kedves Gabi!

Én is "rendezgetem" a szüleimet, de így a nyár végével sajnos nem tudunk nap mint nap együtt lenni velük... Már elég idősek, így gyakran megsérülnek, pl. mama megbotlik a küszöbben és elesik vagy a papa a lábára ejti a füstölőt (disznófüstölésnél)... Folyton kisebb-nagyobb balesetek érik őket és aggódom, hogy mi lesz velük.
Nem szorulnak ápolóra, hiszen ellátják magukat, de ha valami baj van, nem tudnak értesíteni, mert a "technikai izék" nem igazán a barátaik.
Lenne valami ötleted/ötletetek, hogyan tudnék vigyázni rájuk így a távolból?

09. 01. 15:13
kissnegabriella

Mesélni tudok 60-on felűli gyerekekről akik kedvesen,odaadóan rendezgetik a szüleiket..most nem érek tovább rá,de beszélgetünk majd e témáról?

1