Családinet.hu

Családinet Közösségek



A közösségről: Főzés, háztartási praktikák, avagy hogyan tegyük ízesebbé és könnyedebbé életünket?! Minden született feleségnek itt a helye akinek vannak jó tippjei amiket szívesen meg is oszt másokkal! Érdekel hogy jön ki a folt egészségtelen bolti vegyszerek nélkül, mitől nem hervad el hamar a petúnia, és hogyan kell rávenni a kutyádat, hogy ne ugráljon össze minden vendéget. Meg még ezermillió hihetetlenül fontos, a mindennapokhoz nélkülözhetetlen dolog amit a pasik úgysem értenének...

nyílt - 112 tag

Fórumtéma: Bevásárlás idegbaj nélkül


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (1 db)


11. 16. 19:50
Josephin

Valamikor szerettem nagy bevásárlást végezni, vártam a hétvégét amikor kedvemre sétálhattam a polcok között, mindent megnézhettem, megérinthettem és válogathattam a sok minden közül, úgy amúgy ráérősen, sajnos ez mára egy rémálom! A három éves lányom üvölt, hiába ette meg a 3. túró rudi-t (üres zacskó összegyűjtve kifizetésre várva) 11 hónapos kisfiam "hócipője" már régen tele az egész felhajtással. Lehet, hogy más módszert kellene bevessek, Elhatároztam, hogy interneten végzem el a heti nagy bevásárlást! a kenyértől az utolsó darab tojásig mindent interneten rendelek meg házhoz szállítással. Ha van e téren tapasztalatotok szívesen megköszönném a tippeket, amúgy magam is nézelődöm, csak jó lenne elbeszélgetni a sorstársakkal ha akad ilyen.

Josephin

1