Családinet.hu

Családinet Közösségek



A közösségről: Ide várunk mindenkit, akinek valamilyen állata van, vagy nincs, de szereti az állatokat.

nyílt - 59 tag

Fórumtéma: A kis Kamat apuka lett


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (7 db)


09. 22. 06:20
kissnegabriella

miközben ha nappal is ide tudok ülni-írok nektek elég nagy hangokat lehet hallani az akváriumból...hát,amikor utánanéztem,mit látok?PAKOLGATJA JÓ KEDVŰEN A KŐVECSKÉIT!!Még ilyet!!:)

09. 21. 16:10
kissnegabriella

kapott Gabika ajándékba a főbérlőnktől egy brekit:)

09. 21. 16:10
kissnegabriella

:)ti tudtátok pl.,hogy a teknősbéka köveket rakosgat és milyen aranyos a fürdetés alatt?:)

09. 21. 15:43
kissnegabriella

:)nagyon sok szép történetet tudok mesélni a családunk albumától,az emlékeimen át,ha becsukom a szemem.......voltak szomorú pillanatok is.....Bonyhádon az unokatesónkkal a megbetegedett és meghalt kutyuskájának temetést is rendeztünk.....az unokatesóm volt a pap.......kicsi voltam,úgy kb. 9-10 éves de...rémlik,nagyon meghatóra sikeredett az ünnepség.....

09. 21. 15:40
kissnegabriella

Az édesanyámnak pedig úgy lett kiskutyája,hogy-akkor még csak udvarolt nekem a férjem-egy nap az apukámmal csak elszaladtak valahová...anya se tudta ,mondta neki apu:Na gyere,asszonykám!Ez tovább így nem mehet!Itt a nagy betegséged,a nagy magányod,s most,hogy kirepül a házből a lányunk is,kitaláltam valamit!Azzal rákacsintott!Egy órába se tellett,jöttek is!Fűlig ért édesanya szája ..és..nini!A két kezecskéje között valami...Egy kis tacsi,tacskó kölyök!A neve aztán,Moncsika lett!Akkor már nagy beteg volt az anyukám,mert közel 25 éve hasnyálmirigy beteg.........Én férjhez mentem,Moncsika meg nagyon sok örömöt okozott a szüleimnek,s amikor hazamentünk mindig nekünk is!Amikor megebédeltünk,máris ment a férjem lábai mellé,tudta ebéd után egy cigire elmennek sétálni,vidám vakkantások között!:)

09. 21. 15:33
kissnegabriella

Ilyen történetünk saját is van,ha szeretnétek majd mesélek a gyönyörű perzsacicánkról,Kleopátráról!Hatszor is szűlt nekünk és amikor hajnalra esett a szülés ideje,olyan boldogan segítettük megszületni a kis drágaságokat!:)

09. 21. 15:22
kissnegabriella

Az állat mindig tudja,ki szereti,amikor megállt az ajtónk előtt hozzám is mindig odajött!Kedves,szeretnivaló kis jószág a gazdija gyermekeként szereti.Nagy becsben is tartja.A jómúltkor pároztatta és velük élt Kamat kislánya is.....hát,nehéz volt a szép apukáját túl szárnyalni,de minden családban a legkissebb családtag a kis kedvenc!Aztán,amikor sikerült eladni a picilánykát,azóta újra Kamat a kedvenc csak már cica is került mellé.Ha tetszett a történetünk,írjatok ti is ilyen kedves történeteket!:)

1