Családinet.hu

Családinet Közösségek



A közösségről: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A CSALÁDINETEN NEKTEK:segítettetek talpon maradni!!!!!!!!!!!!!!17 év után megszűnt a vállalkozásom,Augusztus 12.-én.............. De mára 5 részes izgalmas ,közös kirándulásunk elkészült!!Akit érdekel e téma,szánjon-szerintem-mind az 5 részre -majd-időt ,s ahol MEGÉRINTI a téma,írjon!!!!MAGUNKÉRT CSINÁLJUK!!!!!!! Te se add fel!!Az Isten szerelméért!!Gyereked van!!!!Most itt máris behelyettesíthetitek magatokat és írjatok,meséljetek,panaszkodjatok,tervezzetek DE MÁTÓL NEM VAGYTOK EGYEDÜL!!!!!Amilla a jó barátnő is segít nektek,ha én nem lennék elérhető,forduljatok hozzá is bizalommal! Én egyébként most,pár nap múlva leszek másodikas -három éves a sulim-természetgyógyásznak tanulok.Bolondulok 29 éves koromtól a gyógynövényekért,fitoterepauta leszek. Jártál már Pellach Emese szakértőnknél?Csodálatos kis kuckója van,mit csinál?Mivel foglalkozik?www.hogyantakarekoskodjunk.hu-ra nézz be ha még nem ismered!Szívós Mónika Pénzfa oldalát is keressétek!Érdekes és nagy gyakorlati segítséget adó!Ha engem felhívsz én két hivatal infóit és pénzkereseti lehetőségeket súgok neked!Akár találkozhatunk az adóhivatalban is! Ha nem olvasod,kezd-én ezt javaslom-mindennap a bibliátErőt adó és a hosszútűrést segíti elsalyátítani!

nyílt - 10 tag

Fórumtéma: Mondj egy viccet nekünk!


Csak a közösség tagjai írhatnak hozzászólást!

Hozzászólások (1 db)


08. 28. 08:15
kissnegabriella

:)mosolyterápia,segíts bátran!

1