Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Virágoskert
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
margit2

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 17, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egyik kedvenc növényem a trombita folyondár, még a kiszáradt cseresznye fára is felkapaszkodott:

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 26, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi történt a képeimmel? Eddig látszódtak Sad No, mindegy, a gportálban az utolsó 3 kép az.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 26, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Egy kicsit felélesztem a topikot Smile

Itt vannak a legújabb kedvencek a kertből: csüngő begóniák és egy narancsos színű hibiszkusz.

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 16, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is vannak fűszerek a konyhaablakban, de egyik sem éri meg a következő telet, mert megesszük addigra Smile)
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 16, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!

Most is fűszerek vannak a ládában: zsálya, bazsalikom, kakukkfű. Télen is kint volt, mert a zsálya évelő, nem sínylette meg a hideget.

[^]  
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 15, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe! Most sikerült felfedezzem ezt a topicot (a cs.netről szerintem egyedül nekem nem jut időm fórumozni Very Happy ) és megnéztem a képeidet. Az a fűszerláda valami szuperjó! Áruld el mit csinálsz, mikor kilegelitek belőle a növényeket? Vagy nem használod, csak nézegeted?!Smile
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 09, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gittus!

Csigánk nekünk is van Sad . Nem akarok drasztikus szereket használni, így marad a földhöz vágás, rátaposás. Nagyon gusztustalanok Twisted Evil

[^]  
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 10, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok:)

Tegnap virágkiállításon voltunk, ahol persze vásárolni is lehetett. Nem tudtam ellenállni a csábításnak, néhány növény ragaszkodott hozzám.

Gyönyörűséges orchideát, húsvéti kaktuszt, muskátlikat vettünk. A honlapomon az utolsó 5 képen vannak rajta

[^]  
Vissza az elejére
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 09, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen ez pont nem teljesen olyan, de mondom, sok féle van. Pl a könyvemben teljesen olyan van,mint a kép, amit küldtél. Pont egyik reggel láttam a tévében is, de már nem mondták a nevé sajnos, csak a képet mutatták.

Mi hétvégén csomót kertészkedtünk, ki is fáradtunk rendesen. an 2 új terület, amit virágoknak kerítettünk el, leszedtük a füvet és "bekereteztük". Szóval most les feladat, be kell népesíteni Laughing

Kinyílt pár nárcisz! És tovább nyílnal a krókuszok. Voltunk Anyukámmal a Silvánusban, vettem egy halom új kis növénykét, egynyáriakat főleg.
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 05, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miközben kerestem Gittus cserjéjének a nevét ezt az oldalt találtam! Pl azt írja, hogy a hunyor életveszélyesen mérgező! http://www.tuja.hu/mergezo_novenyek.htm

Szóval a könyvemben kinéztem és úgy tűnik rekettye (genista) az illető! Sok fajtája van, totál más virágokkal. Taln ez az:
http://www.dulakert.hu/bemutat.....&kkep=
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 05, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt nem is ismerem, nagyon helyes!
Ma nyílt ki az első tulipánom, kis törpicsek
[^]  
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem zanót, olyan van nekünk és az mintha nem ilyen virágú lenne. Ilyen:
[^]  
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gittus, nagyon szép ez a virág, de nem tudom a nevétSad Talán zanót?

Én is vetettem spenótot, répát, petrezselymet, még ősszel dugtam el hagymát és ültettem salátapalántát. Paradicsom, paprika, tök, padlizsán lesz még.

[^]  
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krampi, ezt az oldalt ismerem tényleg jó, összeszokott társaság van.

[^]  
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom miért vendéget ír, Maggancs voltam Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krampuszi! Gyönyörűek a hóvirágaid. Nekem sajnos csak erkélyláda jut, de hétvégén készülök rendbetenni.
Vissza az elejére
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 04, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe nekünk is van magnóliánk, de nem egy szuper fajta sajnos. Télen is megmaradnak a levelei, amiknek barna a fonákja és néha már hozott egy egy virágot, de csak egy napig virágzik. Szóval nem a kedvencem.

Tegnap gyártottam egy csomó palántát, paradicsomtól a virágig. Kíváncsi vagyok sikerül-t. A magokkal mindig gondban vagyok, általában csak elszóróm, de sosem nő ki, hátha így sikerül

Van az nlc-n egy pörgős kertészkedős oldal, szimpatikusak http://www.***.hu/forumki.....umid=50920

Szép napot!
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 03, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krampi, szépek a hóvirágok, nekem is sok volt az idén.

Nekem most a nárciszok nyílnak, szép nagy a fejük, de sajnos, a jácintjaim eléggé csenevészek:( Lehet, hogy fel kellett volna őket szedni a földből? Kb. 3 éve ugyanott vannak, tavaly egészen szépek voltak.

Ja, meg a magnólia is elkezdte bontogatni a virágjait:) Lányok, ha tehetitek, vegyetek ilyen fát, mert nagyon kevés vesződséggel jár a nevelése, a virágokat meg csak ontja:) A mieink 3 évesek, egyre több rajtuk a bimbóSmile

[^]  
Vissza az elejére
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 03, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Na itt vagyok! Kispepe szépségesek a virágaid!
Nagyon sok most a teendő a kertben, a kezem már katasztrófális, de még sehol sem tartok. Idén a hóvirágk gyönyörűek voltak, viszont csak pár krókuszka nyílt ki (eddig).

krókuszbimbó
[^]  

hóvirág
[^]  
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 28, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, valami gond van a képfeltöltéssel. Lehet, hogy egyszerűbb a gportálon megnézni, a kertnél:

http://gportal.hu/gindex.php?p.....gid=351548

Az utolsó öt kép készült idén.

[^]  
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 28, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Krampi, de jó, hogy felhoztad a topikot. Akkor pörögjünk Smile Ezek idei képek a sziklakertből:

http://gportal.hu/portal/kispe.....558783.jpg

http://gportal.hu/portal/kispe.....558847.JPG

http://gportal.hu/portal/kispe.....558918.JPG

http://gportal.hu/portal/kispe.....558991.JPG

[^]  
Vissza az elejére
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 28, 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó, nem kéne ezt a topicot felpörgetni? Itt a tavasz és már lehet kertészkedni! Laughing

[^]  
kispepe

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 13, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiskutya!

Köszi Smile

[^]  
Vissza az elejére
kiskutya

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 12, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe! Smile
Csodálatosak a virágaid, a kutyád is. A dekupázshoz külön elismerésem, nagyon ötletesek,dekoratívak. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 05, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 01, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tkrinya!

Nagyon szépek a virágaid, nekem is nagyon tetszik a lobélia, olyan vidám színe van. Van belőle futó is, de az nagyon érzékeny.

[^]  
Vissza az elejére
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 01, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krampi!

Én is imádom a lobéliát.Nagyikám kaktuszait körbeültettem vele!Smile Most félárnyékos helyen van, azt szereti igazán.A napon sajna mindig kiég.
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 01, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tkrinyus a Lobélia is a kedvenceim közé tartozik Smile Idén nekem nincsen, mert a kis piszok magról nem kelt ám ki.
Sőt magról semmi sem kelt igazán ki csak a petrezselyem Rolling Eyes
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 01, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

Kispepe! Végre megérkeztek a beígért képek a nagyikám kertjéről, amit mindig én szoktam felvirágozni!Smile! Sajna Marci kevésbé látszik rajta, de a parkolós, és a babás topicra tettem fel friss képeket róla! Pusza[/img]
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 30, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap már én is felteszem a virágaimról a képeket!!Smile
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 21, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is imádom a tavaszi hagymásakat!
Majd sinálok a rózsáimról is képet. Van egy csomó törperózsa, amit cserepesen kaptam, imádnak a kertben Laughing
Garda hogy repül az idő a lábléceden Shocked
Garda

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 20, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gittus! Látom kertes házba kültöztetek a gyerekekkel. Azért maradtatok Pesten?
Garda

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 20, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe! Utánanéztem, hogy mi lehet Veled. Sokszor eszembe voltál, csak nem volt időm netezni a munka mellett.
Nagyon szép a kerted, gondolom sok munkával jár igy karbantartani.
puszi
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 20, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe!

megcsináltam tegnap a képeket, ahogy ígértem.Már csak ki kell eszközölnöm az uracskámnál, hogy feltöltse a gépre!!Smile
kispepe

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 18, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mauka, Krampi!

Köszönöm Smile

Krampi, nagyon szépek a virágaid, kedvenceim a tavaszi hagymás növények!

[^]  
Vissza az elejére
krampuszi

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 17, 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe nagyon szépek a virágaid!

Nálunk mostanra katasztrófa lett a kert. Felbontattuk körbe a ház körül a járdát, ki van szedve az öntöző mellette + tele van gazzal, sittel minden Sad
Talán egy gazolás és fűnyírás dobna egy kicsit a dolgon, dehát kinek van most erre ideje? Embarassed Laughing

Még tavaszról van pár képem, feltettem ide http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5988
kispepe

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 15, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maggancs, Tkrinya!

Köszi a bókokat, tényleg szeretek kertészkedni, bár a kapálást meg a gazolást hanyagolnám, de sajnos, nem lehet. Persze vannak olyan részei a kertnek, amikkel nem dicsekednék, azokat nem is fényképezem le Wink
Tkrinyus, várom a képeket a nagyid kertjéről, de legyen rajtuk Marci is Wink
OK, majd benézek a parkolósba is, de most ezt a témát egy kicsit távol tartom magamtól Sad

[^]  
Vissza az elejére
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 15, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pepe!

nekem is nagyon tetszenek a virágaid.Smile Egyszerűen gyönyörűek!! Nekünk nincs sajna kertünk, de nagyimék nem messze laknak családi házban, és én sokat szoktam garázdálkodni a virágok közt!!A fél vagyonomat virágokra költöm! A hétvégén le fogom fényképezni, és beteszem ide a fotókat!!Smile

ui: OFF Várunk a másik topicba is!!Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés