Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Virágoskert

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cshajni

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 20, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evienne! Sok indok miatt keresünk visszafogottabb fórum formát. Most ezt nem ecsetelném. De tényleg olyan hely kell ahol gépről azonnal feltölthetünk képeket. Nem azért... de ha egyszer feltöltöd a netre és onnan ide, azzal eletelik egy nap és igazán annyi időnk nincs. Sad De köszönjük a jószándékot. Smile És ha lenne tipped olyan fórumra ahol ez megvalósítható, akkro szívesen vesszük. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cshajni

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 20, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, itt vagyok végre én is. Smile Kicsit nehézkesen értem ide, mert a regisztrálás után nem jött a beengedő nyilatkozat Very Happy És mire megjött, hát a bátyámék is megjöttek. És most kicsit szomorú vagyok, mert elvitték a kocsimat. Sad Na, de sebaj. Smile

Szóval itt sem lehet képeket feltölteni gépről? Akkor most mi legyen lányok?
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 20, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok láttam hogy ez is van!

Azért elég finyásak vagytok, akkor miért nem csináltok a babaszobán ott meg csak gépről lehet képet berakni.Ez legyen a legnagyobb gondotok az életben amúgy meg 4helyen is írok és a legjobb hogy nem gépről kell töltögetni hanem csak bemásolni a képeket.
vagy ott a www. az alá be tudtok rakni saját fotós oldalt és onnan ide másolgatni.

nlc meg olyan kavaládós tudom, mert oda is írok és elég vacak az új formája. Confused Confused

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csufsag

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 20, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szioka!

na betudtam jonni en is. sajnos ez sem jo, itt sem lehet kepet feltolteni csak bemasolni honalprol.

Az index az ami tud tarolni kepeket, mert ugye nagy tarterulet kell oda.

Lehet az indexen csinalunk egyet, es az jo lesz;)vagy menjunk vissza a noklapjara, csak mas topikkal. semmi kozuk nins hozzank.[/img]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiacska

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 20, 08:21    Hozzászólás témája: Virágoskert Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok !
Kinga ! remélem nem haragszol hogy ezt az idézetet felraktam ide , de nekem nagyon tetszik
Probáljuk meg itt a fórumozást. ha nem jó akkor keressünk még ...

"A barátság az egyetlen olyan kapcsolat, amely kölcsönös, szabad választással jön létre. Nem velünk születik, mi teremtjük. Nem fertőzi meg semmilyen testi kapcsolat, vagy érdek. Nem akarunk egymástól semmit - egyszerűen csak jó együtt lenni. A barátság születése mindig együtt jár azzal az érzéssel, hogy találkoztunk már valahol. Hogy ismerem őt! Ez persze sejtelem, nem biztos, hogy így van. Sosem tudhatjuk, mitől vagyunk otthon egymásban. De ha a barátomhoz megyek: hazamegyek."
Müller Péter
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés