Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Tippek és trükkök a fogantatásért

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
torppicuri

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 04, 08:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisborso írta:
Sziasztok !

Anyukáknak Femibion vitamin nagyon jó. Apukáknak ( ha netán arra gyanakodtok hogy a kiskatonák lusták) Fer 14 vitamin.

Üdv Nektek.

Szia kisborsó!

Mi majdnem 2 évig próbálkoztunk. A múlt héten derült ki, hogy végre sikerült!
Próbáltunk mindenfélét (lombikban csak végső esetben gondolkodtunk), de pár hónapja, ismerős ajánlására elkezdtem a Femibiont. Nem tudom, hogy ettől-e, de végre sikerült Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisborso

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 25, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Én a lombikos oldalról ugrottam át hozzátok.

Sok ismerősömnek nehezen jön össze a második baba.
( Mi már hosszú hosszú évek óta próbálkozunk az elsővel )
A második általában azért jön nehezebben mert ... az első csak úgy jön nem volt stressz, nem izgultatok most meg nagyon stresszeltek. Csak nyugi jönni fog.

Anyukáknak Femibion vitamin nagyon jó. Apukáknak ( ha netán arra gyanakodtok hogy a kiskatonák lusták) Fer 14 vitamin.

Üdv Nektek.
Camelia

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 24, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Exclamation

Na látom kezdünk gyűlni,és remélem még többen leszünk. Laughing
Nálunk "akaratunkon kívül" sikerült az első baba,de a második nem akar jönni. Crying or Very sad
Ti mióta próbálkoztok Question
A Maca Wibe-ról hallottam,és állítólag a hatás garantált 3 hónapon belül.Viszont nem tudom,hol lehet ilyek venni,vagy rendelni.

*LAra*

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 21, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Férjecském szedte a kiskatonák számának növelése érdekében! De nem tudom már melyik fajtát! Azt, hogy használt-e, arról sem tudok érdemben nyilatkozni!
livia28

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 21, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Én még új vagyok itt és remélem hamarosan megismerek mindenkit. Peteérési problémáim vannak. Erre ajánlottak nekem egy készítményt a Maca Wibe-t.
Ezért szeretnék érdeklődni hogy valaki kiprobálta e már a Maca Wibe nevű készítményt? Mert én találtam három fajtát is.
Vissza az elejére
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 19, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én a www.naptarak.com oldalt szoktam nézni.
Most ott tarunk, hogy méregtelenítő teát iszok, már három hónapja, és így a ciklusom rendbe jött, de ha most sem fogan meg a baba, akkor egy gyógynövény készítményt is veszünk, amit a nekem is, és a férjemnek is kell szednie.
Mi nyolc hónapja próbálkozunk, ti? (az az érdekes, hogy a kisfiam elsőre sikerült, de tényleg elsőre, ezért nem értem, most miért nem.) Neked az első baba rögtön összejött, vagy ott is várni kellett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Camelia

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 18, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Örülök,hogy írtatok!

Angi,
mióta próbálkoztok?

Egyébként szerintem a www.ciklus.hu a legjobb.
Bár talán a termékeny napok számát egy kicsit "szélesre" veszi...
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Termékenységi praktikák
flisette

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angil!
Ezt ismered www.ciklus.hu ?
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angil!

http://www.hipofizis.hu/ovulacio_kalkulator.php
angil

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 12, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tudna nekem abban segíteni,hogy hogyan kell kiszámolni mikor van a peteérés?köszike!
Vissza az elejére
Camelia

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 11, 11:09    Hozzászólás témája: Tippek és trükkök a fogantatásért Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Biztosan ti is ismertek apró fondorlatokat és trükköket a teherbeesés érdekében.
Pl.: Különböző teák, életmódváltás...stb...
Érdekelne Ti milyen "trükköket" vetettetek be a siker érdekében,vagy milyen módszerrel próbáltok teherbeesni és melyik hatásos!
Írjatok sokan:D
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés